Новини з 1996 року

Двоє журналістів з Європи прочитали лекції для кременчуцьких студентів. ФОТО

Ксенія Омельченко 17 квітня 2018 14:07 300 0

Сьогодні, 17 квітня, у Кременчуцькому національному університеті відбулася зустріч студентів кафедри журналістики з двома журналістами з Німеччини та Австрії. 
 


 

Досвідчені гості обговорили зі студентами "мову ворожнечі" у ЗМІ. Зокрема, що саме є "мовою ворожнечі", чому журналістам слід уникати її та чому дуже важливо стежити за тим, що транслюють і друкують медійники. Дізналися студенти багато нового й про законодавство Німеччини та роботу журналістів у цій країні.

Зачепили в розмові присутні на зустрічі й тему конфлікту на Донбасі. Як зазначили європейці, ця тема й досі доволі закрита для журналістів. І мова тут не тільки про іноземні, а й про вітчизняні медіа, адже потрапити на окуповані території можуть далеко не всі. Зрештою, мешканці окупованих територій залишаються без новин про життя українців з інших областей, а ті навпаки. Австрієць навіть припустив, що ще через кілька років українці по обидва боки конфлікту дивитимуться один на одного, як на громадян різних країн. 
 


 

Завершилася 3-годинна зустріч оголошенням європейських гостей про конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію.

Додамо, що даний захід відбувся в межах проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», коротка назва якого - ‘Association4U’, що означає ‘Асоціація для України й для тебе’. Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції та галузевими  міністерствами, які імплементують Угоду. Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh, з метою посилити інституційну спроможність урядових інституцій України для забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись