Новини з 1996 року

Два кременчуцьких підприємства опинилися в сотні найбільших забруднювачів повітря

Артем Кузьменко 11 травня 2020 18:10 1364 0

Таку статистику за перший квартал опублікувало Міністерство природи України. Що стосується Полтавщини, то ми тут обійшли Полтаву — наші два “найбрудніших” підприємства проти її одного.

Два кременчуцькі підприємства входять до top-100 найбільшихї забруднювачів повітря в Україні, а саме Укртатнафта і Кременчуцька ТЕЦ. Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів у своїй статистиці за перший квартал 2020 року.

Окрім Кременчука, з Полтавщини до антитопу увійшов  Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, що розташований в Горішніх Плавнях.

Що стосується цих трьох підприємств, то розмір викидів наступний:

- ПАТ “Укртатнафта”: викинуло у повітря на 14,7% забруднюючих речовин (ЗР) менше, ніж у минулому кварталі, тому що почало використовувати менше палива. Як повідомляють представники підприємства, у води вони ЗР не скидають;

- ТОВ “Кременчуцька ТЕЦ” - викинуло на 27,2% ЗР більше, ніж у минулому кварталі через використання газу і мазуту в якості палива. У р. Сухий Омельник воно скинуло на 18,05% зворотних вод більше, ніж у попередньому кварталі (всі скинуті води мають категорію нормативно очищених);

- ПрАТ Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”: різниця у порівнянні з минулим кварталом невелика — всього на 0,53% менша, ніж минулого кварталу. Щодо зворотніх вод, то вони недостатньо очищені і скидаються в р. Дніпро. Цього разу їх було на 11,1% менше.

 

Читайте також: Дихати неможливо. Кременчужани скаржаться на різке та смердюче повітря

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 993 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1991 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2610 0