Новини з 1996 року

Дурниці, які людина робить щодня, просто не замислюючись

pplus 27 жовтня 2020 07:00 226 0

Якщо людина один раз виконає якусь маніпуляцію, то її мозок здатний запам'ятати і починає діяти по накатаній. Є звички, які раніше нав'язали батьки. Багато є і тих, які людина виробляє в собі сама, наприклад, поспішає за модою, при цьому виглядає смішно. Тре стегна щіткою, щоб целюліт надовго не затримувався.

Сухий масаж допоможе позбутися целюліту

Дані масажі користуються великою популярністю серед дівчат. Саме сухою щіткою більшість леді позбавляються від целюліту, але не дивляться на ряд протипоказань. Цією процедурою не можна розбити жирові грудочки, а можна отримати ефект відлущування шкіри. Якщо терти шкіру щодня, то можна втратити еластичність.

Мити курку перед приготуванням

Для багатьох людей мити курку перед тим, як її приготувати, — це нормально, але дана маніпуляція приносить більше шкоди, ніж користі. При митті м'яса бризки розлітаються по всій кухні, а це бактерії, які не здатні загинути від води. Їх не видно, але вони можуть потрапити й на чисті кухонні рушники, і на вимиту поверхню, і навіть на їжу.

Якщо на м'ясі немає видимого бруду, то краще його не мити, а довго піддавати термічній обробці. Цього буде достатньо, щоб вбити бактерії.

Не варто кип'ятити воду кілька разів

Багато хто говорить, що не можна кип'ятити воду кілька разів, адже в ній утворюються канцерогени. Вона стає "мертвою" і виділяє дейтерій, який призводить до старіння організму. Тому потрібно стежити за накипом у чайнику, який може в ньому утворитися.

Щоб зловити мережу, люди часто піднімають телефон угору

Якщо погано працює інтернет, людина автоматично піднімає руку з телефоном угору. Дана маніпуляція не допомагає, адже зв'язок рівномірно розповсюджується по всьому місту. Однак на неї можуть впливати різні фактори. Наприклад, вишка перебуває від людини далеко.

Заборонено пити під час трапези

Головним аргументом є те, що вода під час їжі негативно впливає на травлення. Вважається, що саме ця рідина розбавляє шлунковий сік і заважає перетравлювати їжу. Але є багато нюансів, які не підтверджують дані факти.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 305 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 620 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 765 0