Новини з 1996 року

Думає, що хитрий. Україну не підтримує, але зарплату у Верховній Раді отримує. Наш нардеп Шаповалов

Олександр Курилов 19 січня 2018 10:37 1011 0

Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов перейде в Партію регіонів колишнього Президента України Януковича при першій можливості.

А поки що наш нардеп сидить у Верховній Раді у фракції «Відродження» й не голосує за закони, які потрібні Україні, аби зупинити російську агресію на сході та вбивства наших громадян.

Це вчорашнє голосування за Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях.

Головне, що є цьому документі, –  визнання окупованими цих територій Росією й усе це дає можливість не тільки вимагати від Росії компенсації за агресію, але й розміщувати миротворців ООН на окупованих землях, аби зупинити війну на Сході України.

Відомо, що наш нардеп Юрій Шаповалов за цей закон не голосував.

Крім нього, за цей же Закон не голосувала вся його група, в яку входить наш нардеп з назвою «Відродження», представники якої підтримали нардепів з «Опозиційного блоку». Ті взагалі голосували проти визнання окупації.

Слід додати, що електронна реєстрація наших нардепів показує, що картка Юрія Шаповалова належним чином була зареєстрована в день голосування.

Тобто висновок один: наш нардеп на засіданні парламенту був, і за дуже потрібний закон України не голосував, як і решта його товаришів з цього «Відродження».

Далі ж запитання до нашого нардепа й лише одне.

Якщо ви, пане Юрію, такий розумний, що не підтримуєте Україну, в якій живете, та її громадян, то, можливо, ви помилилися місцем проживання й для вас перебування на території країни–агресора було б кращим рішенням?

Там би, в Госдумі Росії, ви б сиділи й голосували за вашими переконаннями, бо не можна в житті довго сидіти на двох стільцях.

І, певно, в Москві, голосуючи разом з Поклонською, Жириновським та іншими маразматиками, вам би не довелося роздвоюватися, говорячи кременчужанам одне, а роблячи навпаки?

 

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 268 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 606 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 748 0