Новини з 1996 року

Дуже турботливий мер. Сліпим – борошно. Хворим на діабет – цукор і всім листівка від Малецького

Олександр Курилов 25 травня 2016 11:20 741 0

Міський голова Кременчука  Віталій Малецький зробив прорив у виконанні програми «Турбота», за якою за кошти міського бюджету інвалідам та сиротам надаються продуктові набори.

Прорив мера – відтепер ці продукти харчування видаватимуться у спеціальному пакеті з позначкою «Кременчуцька міська влада» й у кожен вкладатиметься віддрукована на дорогому папері спеціальна листівка з підписом «Міський голова Віталій Малецький».

Про те, що у видачі продуктових пайків для нужденних сталися зміни й тепер у вартість цих пайків включено також вартість листівок, які будуть нагадуванням, кому за все слід дякувати, редакції розповіли мешканці нашого міста.

«Вартість продуктового набору – 50 гривень на місяць. Строк дії програми – чомусь з березня 2016 року. Що з наборами за січень і лютий – незрозуміло.

Склад цього пайка робиться за рішенням мера.

У підсумку ж хворим на цукровий діабет видають цукор та солодке печиво. Незрячим – борошно. І це разом зі своєю листівкою міський голова вважає за турботу?» -  запитує з цього приводу мешканка міста Ірина Опрітова.

Інше від неї – заклик до мера міста замінити показну допомогу реальною.

А реальна допомога – це надання можливості громадянам самим обирати те, що справді їм потрібне.

«Реальна допомога – це обслуговування визначеними магазинами таких продовольчих талонів за закупівельними цінами. Комусь потрібна картопля, іншому – суповий набір, а комусь – цукерки для дітей. Тоді хворим на діабет не видаватимуть цукор і не буде потреби в поліграфічній рекламі міського голови», - зазначає кременчужанка.

Останнє, про що слід додати, – минулого місяця за програмою «Турбота» мешканцям міста представники соціальних служб мерії вручили таке.
Агітаційна листівка – одна. Пакет з написом «Кременчуцька міська влада» - один. Кілограм цукру, пачка крупи "Артек" й  пачка макаронів – по кілограму і пачечка солодкого печива – теж одна.

 

Теги: Міський голова Кременчука Віталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 122 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 826 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 870 0