Новини з 1996 року

Дуже погана прикмета на завтра. У мерії підняли на боротьбу за тролейбуси й підкачки своїх агітаторів

Олександр Курилов 09 лютого 2016 12:12 1097 0

Кременчуцькі пенсіонери, які раніше на виборах мера агітували за кандидата в міські голови Віталія Малецького, піднімаються на боротьбу з ПАТ «Полтаваобленерго».

Зміст боротьби: кременчужанки, яких наші колеги сфотографували біля міської прокуратури, просять прокурора Скрипку перевірити Кременчуцьку філію ПАТ «Полтаваобленерго».

Причина перевірки – погрози енергетиків про відключення через несплату платежів за енергоносії руху тролейбусів у Кременчуці. Таке відключення, за приписом енергетичної компанії, має відбутися завтра, у середу, 10 лютого. Час відключення – невідомий.

Втім у самій заяві пенсіонерів до місцевого прокурора Скрипки є й те, про що сам міський голова не згадував на нарадах.

І тут уже мова про можливе відключення підкачувальних станцій у багатоповерхових будинках нашого міста. Про те, що таке теж може бути в їхній війні з обленерго, наші чиновники раніше не оголошували.

Про що слід додати – це сам лист пенсіонерів до місцевого прокурора Скрипки з проханням перевірити на «погрози» енергетиків.

І такий лист -  дуже погана ознака для всіх мешканців Кременчука.

Уся справа в тому, що у приписах постачальників послуг про відключення ніяких погроз не буває – лише інформація про борги та прохання заплатити до певної дати. Інакше – відключать.

Таке послання від пенсіонерів говорить про одне - про відсутність у нашого міського голови Віталія Малецького інших способів вирішити конфлікт між ним та енергетиками.

І лист від громадян є свідченням – інших способів вирішення проблем, ніж наслати на когось своїх прихильників з минулих виборів, у наших чиновників немає.

Тобто відключення руху тролейбусів у місті через дії нашого міськвиконкому й відключення постачання питної води на верхніх поверхах багатоповерхівок – нині реальні як ніколи.  

 

Фото: сайт «Кременчугвласть»

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаТранспорт КременчукаЕкономіка Кременчука.Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1709 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2788 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1694 0