Новини з 1996 року

Дружина екс-очільника міліції Кременчука Зюбаненка отримала елітну квартиру у Львові за 150 тис. доларів США

Андрій Михайленко 07 жовтня 2015 11:51 2108 0

Про це повідомляє сайт "НАШІ ГРОШІ.ЛЬВІВ" із посиланням на дані проекту "Гарна хата". Згідно з даними ресурсу, родина колишнього головного міліціонера Кременчука Сергія Зюбаненка проживає у квартирі, розташованій в елітному будинку на вулиці Бойківській у Львові на підставі договору дарування. 

На даний час пан Зюбаненко вже працює заступником начальника міліції Львівщини.

За даними львівських журналістів, вартість квартири в даному районі Львова орієнтовно становить 150 тис. доларів США.

Квартиру у квітні 2014 року подарувала мати Олени Зюбаненко - Марина Бойченко. Сама Марина Бойченко придбала нерухомість у грудні 2012 року. Сам же Сергій Зюбаненко до цього моменту вже очолював Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області з початку 2012 року. 

Навесні минулого року Олена Зюбаненко розповіла журналістам телеканалу ZIK, що квартира належить їм (Олені та Сергію. - Ред.) та її батькам. На початку 2014 року за нерухомість виплачувався кредит. 

Порахуємо, чи змогло б подружжя Зюбаненків назбирати кошти в розмірі 150 тис. доларів США. За відомими від наших львівських колег даними, доходи сім'ї Зюбаненка складали:

- продаж дружиною у 2013 році квартири площею 63 кв.м у Кременчуці  за 320 тис. грн. (40 тис. доларів США за тодішнім курсом),

- власний дохід Сергія Зюбаненка за 2014 рік у розмірі 123 тис. гривень (за мінімальним курсом на початок 2014 року - 10 тис. доларів США).

З оплатою ще 90 тис. доларів США могла допомогти теща Сергія Зюбаненка, яка, згідно з даними "НАШІ ГРОШІ.ЛЬВІВ" була співвласницею двох фірм в окупованому Криму (м. Керч): ТОВ "Спайс-Комп" (частка 7,1%) і ТОВ "Вокант" (частка 34 %). 

Варто також враховувати, що квартири у новобудовах продаються без ремонту, а останній коштує не менше 10 - 20 тис. доларів США.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1507 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1581 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1502 0