Новини з 1996 року

Дружба з сусідами може врятувати від штрафу

Ксенія Омельченко 11 жовтня 2017 18:10 640 0

26 вересня, о 23.15, патрульними Кременчука було складено адміністративний протокол про порушення мешканцем вулиці Східної правил проведення ремонтних робіт. 

Як зазначив сам містянин, який сьогодні прийшов на розгляд справи, ремонтні роботи дійсно проводилися того дня на його подвір'ї, а саме - встановлювався гараж. Через технічні несправності роботи довелося продовжувати вночі.

Однак чоловік запевнив, що шуму від маніпулятора багато не було. По-перше, укладання бетонних блоків створює глухий звук, і аж ніяк не гуркотіння. По-друге, дивно, що жінка, яка викликала правоохоронців, взагалі звинуватила саме цих робітників, адже її будинок знаходиться досить далеко.

Цікавою виявилася реакція патрульних на ситуацію: спочатку вони "з розумінням поставилися до будівництва", потім "майже півгодини бігали поряд" і зрештою склали на нього протокол та ще і з неточністю. Комісія так і не зрозуміла, о котрій годині було зафіксовано порушення. Адже за однією інформацією - о 23.15, а за іншою - о 22.00.

Враховуючи всі обставини, цього разу комісії штрафувати не довелося нікого. Єдине, що порадили кременчужанину, - дружити зі своїми сусідами.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2375 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2405 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3639 0