Новини з 1996 року

Другий місяць. Кременчуцькі комунальники сьогодні знову воюватимуть з асфальтом на мосту через Дніпро

Олександр Курилов 21 червня 2018 13:18 494 0

Фахівці КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління»  сьогодні знову вийдуть на міст і з 20.00 знову почнуть знімати старий асфальт. Роботи триватимуть приблизно до 04.00. Про це повідомляють у міськвиконкомі.

Як коментують усе в мерії, намагання прибрати увесь асфальт з верхнього ярусу мостового переходу означає лише те, що колись цей асфальт покладуть знову.

Однак коли саме це станеться – ніхто не може сказати й слід розуміти, що випилювання залишків асфальту на Крюківському мосту (від Крюкова в напрямку центру) проводиться у відповідності до скарг громадян.

А раніше люди нарікали, що по мосту через Дніпро через часткове зняття асфальту їхати стало неможливо.

Очікується, що після нового виїзду фрези з асфальтним покриттям на мосту буде покінчено зовсім і водії авто зможуть відносно спокійно їхати по бетонних плитах, які є основою мосту.

Останнє, про що слід додати, – немає жодних повідомлень мерії з приводу хоча б прогнозів щодо початку укладання на мосту нового асфальту замість випиляного, що було зроблено місяць тому.

Єдине, що говориться  в офіційному повідомленні міськвиконкому: «враховуючи те, що  цей об’єкт мостового господарства  (Крюківський міст) перебуває на балансі регіональної філії «Південна залізниця», то відповідно до чинного законодавства його утримання та ремонт  має здійснюватися за рахунок коштів саме цього підприємства».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись