Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Дротяні пастки та байдужість людей калічать тварин. Про місцевих "мисливців"

Марина Баніт 21 січня 2017 10:19 976 0

Кременчуцькі захисники тварин у соцмережах розповідають про деякі проблеми зі сфери своєї зайнятості та життя місцевих тварин – загублених чи бездомних.

Ось однією з проблем стало те, що місцеві собаки потрапляють у дротяні пастки. Волонтери мають підозру, що це цілеспрямовані пастки для тварин. Бо останнім часом скалічені собаки стали масовим явищем.

«У нас уже 8 собак, врятованих з дротяних пасток, а скільки так і не вирвалися з пазурів смерті якогось відморозка!» - пише пані Наталя.

Шкода тварин, але й страшно від думки, що хтось дійсно свідомо спричиняє їм страждання.

А ще не менш шокуючі історії, коли тварина відслужила вірою та правдою людині, а в момент хвороби господар викидає безпомічного на вулицю. Це явище також є.

Звичайно, дякуючи активістам нашого міста, вони знаходять притулок навіть для песиків-інвалідів. Є такі люди, що здатні доглядати тварину до її смерті.

Читайте також: Кременчуцькі волонтери на вихідних боролись зі сніговою навалою: притулок для тварин теж не оминули увагою

Звичайно, це проблеми суспільства, що були в усі часи. Адже є такі люди, які кидають власну дитину, то що казати про тварину. Але не завжди у нашому місті були правозахисники тварин. І це дійсно надбання наших сучасників. Допомагаючи творінню Божому, ми самі стаємо добрішими,  щирішими й людянішими.  

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 81 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 969 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1676 0