Новини з 1996 року

Drive Help Kremen. Допомога на дорозі та перші нагороди. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 23 січня 2016 09:56 1386 0

Як ми вже повідомляли раніше, у Кременчуці діє група автомобілістів взаємодопомоги на дорозі.

Якщо в когось у нашому місті трапляється пригода з автомобілем, вони можуть звертатися до спільноти “Drive Help Kremen” за безкоштовною допомогою. При можливості треба буде лише покрити транспортні розходи рятівників.

 

 

Активісти “Drive Help Kremen” щоп’ятниці проводять збори біля ТК “Амстор”. З огляду на погоду, вчора автомобілісти перемістилися в кав’ярню щоб поспілкуватися. На зборах дорожні рятівники обговорили організаційні моменти та інше.

 

 

Головною темою вчорашніх обговорень була негода у Кременчуці та символічна винагорода тим, хто відзначився під час цієї зимової стихії.

Координатор “Drive Help Kremen" Кирило урочисто вручив медичні аптечки Андрію, який під час снігопаду витягнув із заметів 32 автомобілі за день.  Також аптечку подарували Максиму, який, незважаючи на негоду, врятував молоду кременчуцьку сім’ю від замерзання під Борисполем минулої неділі. 

 

Кирило вручив аптечку Максимові

Вручили Аптечку Андрію

Максим їздив у Київську область і врятував від замерзання кременчуцьку сім'ю

Андрій 18 січня своїми силами та за допомогою автомобіля врятував із заметів 32 автомобіля

Одразу після зустрічі на телефон Кирила надійшов дзвінок про допомогу. У кременчужанина Сергія  поламалася машина біля Крюківського мосту, на правому березі Дніпра. Чоловік намагався викликати таксі, щоб ті відтягнули авто до парковки, але всі відмовляли.

 

 

"Я простояв майже годину, таксі так і не приїхало. В Інтернеті знайшов інформацію про допомогу на дорозі і зателефонував.  Дякую хлопцям, через 10 хвилин вони вже були біля мого авто. Мою машину відбуксували в гараж. Добре, що є такі люди, які допомагають”, - розповів автомобіліст Сергій.

 

 

Цікаво те, що коли автомобіль Сергія буксували через міст, тримаючись швидкості 40 км/год (таке обмеження швидкості на мосту. – Авт.), деякі автомобілісти пересікали смугу. На зустрічній робили обгін,  порушуючи ПДР, створюючи аварійну ситуацію на дорозі.

 

 

За словами Кирила, активіста “Drive Help Kremen”, у Кременчуці багато зухвалих водіїв та іноді дуже наглих і не всі допомогають іншим.

"Для того і створювали, щоб люди брали приклад і допомогали іншим водіям, які потрапляють у біду. Більшість з тих, кому ми допомагаємо, приєднуються до нашої спільноти”, - зазначив координатор "швидкої допомоги для автомобілів ” Кирило. 

 

Фото: Андрій Рубан

 

Теги: Drive Help Kremen

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 510 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 987 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3497 0