Новини з 1996 року

Довезти до «Охматдиту». Хто з заступників мера Кременчука допоможе жінці з хворою дитиною?

Олександр Курилов 22 травня 2016 16:56 743 0

Мешканка Крюкова, яка сьогодні зателефонувала репортеру, просить допомоги для своєї дочки – 30-річної Аліни, яка перед цим пролежала з півторамісячною дитиною у Полтаві. Матері з дитиною потрібно дістатися в «Охматдит».

Зрозуміло, що просто так полтавські лікарі кременчужанку в «Охматдит» не відправлятимуть, тобто направлення у родини всі є й зрозуміло, що громадським транспортом жінка з такою малою дитиною до клініки не доїде.

У свою чергу, репортер звертається до двох наших заступників міського голови з гуманітарних питань: Усанової та Проценка й до першого заступника міського голови Пелипенка, який завтра точно їде у столицю вирішувати тарифні питання для КП "Теплоенерго".

Прохання – довезіть матір з хворою дитиною до «Охматдиту».

Ще – за нинішньої рекордної кількості заступників мера сам Бог велів нашим градоначальникам скласти такий список хворих дітей, яким потрібна допомога й хоч зрідка телефонувати в ці родини із запитанням: чим можемо вам допомогти?

Останнє – з минулотижневої розмови репортера «Програми плюс» з міським головою Кременчука і його першим заступником - обидва рекомендували журналісту повідомляти громадянам про щось хороше – про погоду, пташок, людей, чиновників, а не лише про негатив останніх…

Тож автор це прохання обов’язково виконає, тільки людині допоможіть, панове градоначальники.

Телефони родини - у репортера.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2576 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2586 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3816 0