Новини з 1996 року

Дослідження: собака може продовжити життя своєму господареві

pplus 20 травня 2019 08:00 207 0

Собака – це, напевно, одна з небагатьох тварин, яка може щиро любити свого господаря без будь-яких на те причин. Тому їх вважають кращими друзями людини.

Але, виявляється, це не єдина заслуга чотирилапих друзів. Ознайомимося з дослідженням британських вчених Ліверпульського університету, які довели, що собаки здатні продовжити життя людини.

Цей домашній вихованець приносить величезну користь здоров'ю свого господаря. Вчені прийшли до такого висновку після проведеного дослідження, в якому вони оцінювали рівень фізичної активності в 646 дорослих і 46 дітей, що проживають у Західному Чеширі, Англія. З цієї кількості людей у 191 були собаки. Майже 64% власників чотирилапих друзів гуляли щонайменше 150 хвилин на тиждень, що перевищує середню тривалість прогулянок тих, у кого немає вихованців. Також під час вигулу собак більшість людей не просто гуляли, але й займалися іншими формами фізичних вправ.

Виходить, що ті, в кого є собаки, ведуть активний спосіб життя, що допомагає зберігати серцю його робочий режим, сприяє оновленню кровоносних судин, знижує рівень нездорового холестерину в крові, а також зменшує ризик інсульту та інфаркту.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 508 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 452 0