Новини з 1996 року

Дорожники пожаліли водіїв Кременчука, Полтави та жителів Бутенок. Фото

Олександр Курилов 12 лютого 2019 09:24 282 0

Служба автомобільних доріг Полтавщини повідомляє про полегшення життя водіїв обласного центру, які їдуть до нашого міста, і водіїв-кременчужан, які їхали в Полтаву по об’їзній дорозі неподалік Кобеляк - у районі будівництва розв’язки між напрямками Київ-Дніпро та Полтава-Олександрія.

Полегшення в цій справі – надалі вже не потрібно буде їхати ще й в об’їзд на цій ділянці дороги через село Бутенки, але слід їхати прямо через місток, що через річку Кобелячок.  

«Рух по цьому мосту відкритий. Габарит споруди із 7 збільшився до 8,5 метрів. Проведення ремонтних робіт на прогонових будовах мосту можливе лише за можливості його об’їзду. Останній був організований через с. Бутенки. За попередньою домовленістю з керівництвом Бутенківської громади після завершення ремонту мосту, покриття в селі буде відновлено», - зазначають представники служби автомобільних доріг області.

Останнє – про невирішені питання й головне таке нині одне – продовження будівництва розв’язки на перехресті доріг Київ-Дніпро та Полтава-Олександрія й убита в цьому районі дорога, яка робить неможливим сполучення між Полтавою та Кременчуком.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись