Новини з 1996 року

Дорогу з Кременчука до Полтави ремонтуватимуть під час липневих злив?

Андрій Рубан 21 червня 2016 17:32 1049 0

 

Початок ремонту траси Полтава- Кременчук перенесли через скарги учасників.

Через скарги учасників тендера на ремонт траси Полтава — Кременчук розкриття пропозицій і, відповідно, початок робіт перенесли. Поки на місяць.

Про це повідомляє інтернет-видання ”Полтавщина”

Нагадаємо, на початку квітня прес-служба Полтавської ОДА анонсувала старт ремонту розбитої автодороги Полтава — Кременчук (траса М-22 Полтава — Олександрія). Ремонт мав розпочатися наприкінці травня — початку червня, а його попередня вартість складала 319 мільйонів гривень.
За даними тендерної документації, розкриття пропозицій мало відбутися 20 травня, потім його перенесли на 16 червня. Але і ця дата не стала остаточною. Про причини таких змін розповів заступник начальника з загальних питань Служби автодоріг у Полтавській області Михайло Суржко.

“Відкриття конкурсних пропозицій було заплановано на 16 червня, але комітетом конкурсних торгів процедура була призупинена через надходження скарг на комітет від учасників, чиї пропозиції були відхилені на першому етапі проведення процедури”, — зазначив Михайло Суржко.

За даними Протоколу відхилення пропозицій конкурсних торгів на ремонт траси М-22, комітет відхилив пропозиції 7 учасників через невідповідність умовам або фінансову неспроможність:

ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління № 9»;
ТОВ «Ростдорстрой»;
ТОВ «Бахмачгазбудсервіс»;
ПП «ТМ-Новатор»;
ПП «Будгарант-7»;
ТОВ «Променергобуд Україна»;
ПП «Харківспецбудмеханізація-7».

“Зараз ці скарги розглядаються в установленому законом порядку, і комітет на початку наступного тижня винесе своє рішення, а процедура буде продовжена. Відкриття конкурсних пропозицій з ремонту дороги М-22 можна очікувати на початку липня. Після чого комітетом конкурних торгів буде проведена оцінка пропозицій і визначено переможця, який після укладення договору приступить безпосередньо до виконання робіт”, — резюмував Михайло Суржко.

Варто зазначити, що, за даними сайту gismeteo.ua, у липні очікуються майже увесь місяць дощі. Тож в Україні, як завжди, ремонтуватимуть дороги під час дощу?

 

 

 

 

 

 

 

Теги: дорогиКомунальні служби

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0