Новини з 1996 року

Дорогий наш мер Малецький! Кременчужанам знову підвищує тарифи на тепло та гарячу воду

Олександр Курилов 23 квітня 2018 13:51 380 0

Комунальне підприємство «Теплоенерго»  в аварійному порядку знову підвищує мешканцям Кременчука тарифи на тепло та гарячу воду. За останні півроку це вже друге подорожчання.

Це сьогодні на станції юних техніків відбулося громадське обговорення  комунального підприємства «Теплоенерго» з приводу нових тарифів і за тим, що тривало 45 хвилин і ні секунди більше, результат такий.

Тарифи на тепло знову підвищуються на 0,8 відсотка й на гарячу воду – на 2,8 відсотка.

Причина – на 28 відсотків здорожчала вартість води, яку постачає для КП «Теплоенерго» таке ж комунальне підприємство з назвою «Кременчукводоканал».

Електроенергія подорожчала на 20 відсотків і пальне – на 25.

Репортера в цьому обговоренні цікавило саме утворення тарифів, у яких закладено на 30 відсотків газу більше, який насправді не витрачається.

Ще є питання здорожчання пального й «ігри» з Кременчукводоканалом, коли останній підвищує вартість води й усе це тягне за собою подорожчання інших послуг.

Інше й теж важливе, що цікавило депутата міськради Оксану Піддубну  та керівника громадської організації «Право на захист» Ніну Дашко, – це «ліві» витрати комунального підприємства, коли за рахунок платників послуг оплачується незрозуміла праця депутата Кременчуцької міськради  й адвоката Руслана Ульянова.

І на деякі з цих запитань відповіді пролунали, на зібранні був присутній віце-мер Валерій Декусар.

Натомість на найбільш гострі питання відповіді не було.

Що в підсумку – так це прийняте рішення, що громадські слухання відбулися.

Далі ж про те, що присутнім на цих зборах не розповідали, але про те, що є справжньою причиною підвищення тарифів у Кременчуці.

Усе це є лише наслідком «революції» мера Малецького, коли міськвиконком відібрав у ПАТ «Полтаваобленерго» квартальні мережі по всьому місту й передав їх КП «Теплоенерго».

Одночасно з цим же кроком у «Теплоенерго» було прийнято на роботу ще 200 працівників, однак гроші цим працівникам з графи «транспортування тепла» взяти в повному обсязі з «Полтаваобленерго» забули.

У підсумку ж рядовим працівникам зарплату платити потрібно й виплату тим же депутатам міської ради ніхто не відміняв.

Звідси й підвищення тарифів для кременчужан, яке вже за три тижні затвердять на засіданні міськвиконкому.

А через три місяці все це повториться знову. Ну хтось же має оплачувати всі ці ігрища в міськвиконкомі?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись