Новини з 1996 року

Дорогий наш Кременчук: міський голова Малецький підвищить вартість проїзду в маршрутках до 5 гривень

Олександр Курилов 16 січня 2017 13:04 1690 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький планує підвищити вартість проїзду в маршрутних таксі до 5 гривень. Відповідний крок буде здійснено у відповідь на звернення директорів міських маршрутів, які просять підвищити вартість проїзду для пасажирів на суму від 5 до 8 гривень.

Одночасно цей крок буде й відповіддю мешканцям міста, які у петиції просять міського голову Кременчука не підвищувати вартість проїзду взагалі.

Про те, що нове подорожчання проїзду у транспорті обов’язково буде,  міський голова розповів, відповідаючи на запитання репортера «Програми плюс». Пояснення міського голови Малецького – ми всі знаємо, що насправді маршрутники перевозять більше пасажирів, ніж показують у своїх документах.  Однак наскільки більше – ніхто відповіді на це запитання не знає, тому й підвищення вартості проїзду для пасажирів буде «мінімальним» – лише на 25 відсотків.

Чи планує міський голова Кременчука Віталій Малецький якось навести порядок у цій справі – для початку зробити так, аби в маршрутних таксі  видавали квитки, що зменшить обіг ніким не врахованої готівки, про це мер не говорив.

Однак Віталій Малецький наголосив, що підвищує вартість проїзду у маршрутках з двох причин. Перша – це підвищення рівня мінімальної оплати праці до 3200 гривень. Друга – бензин дещо подорожчав.

Читайте також: Кременчужани зустріли в штики наміри мера Малецького підвищити вартість проїзду в маршрутках

Про що слід додати – за останній місяць це вже друге подорожчання товарів та послуг для мешканців Кременчука, яке мер міста ініціює особисто. До цього Віталію Малецькому вдалося провести подорожання вартості питної води у Кременчуці на 48 відсотків.

Що буде дорожчати у нинішнього градоначальника Кременчука  наступним – на це запитання поки що відповіді немає.  

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1403 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2394 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3020 0