Новини з 1996 року

Доріг робимо менше. Грошей просимо більше. Нова програма кременчуцьких шляховиків

Валерія Макряшина 09 жовтня 2019 13:25 396 0

На наступній сесії Кременчуцької міської ради депутати затвердять Програму утримання та поточного ремонту вулично-шляхової мережі та внутрішньоквартальних проходів і проїздів Кременчука та розвиток матеріально-технічної бази КП "КПС ШРБУ" на 2020 рік і відповідно виділення на цю програму коштів. 

Усього підприємству необхідно 105 млн 775 тис 360 грн. Зокрема кошти підуть на так зване облагородження автошляхів нашого міста Кременчука, які знаходяться на його балансі. 

Станом на 1 січня 2019 року вулично-шляхова мережа Кременчука нараховує 741 вулицю з різними видами покриття проїжджої частини. Протяжність вулично-дорожньої мережі становить 392,087 км, у тому числі: з асфальтобетонним покриттям - 203,170 км

Протяжність мережі зливової каналізації - 77,307 км та має 1 589 оглядових колодязів і 2963 ливневі решітки, в тому числі 999 штук решіток пластмасових.

Ось на це на все і йтимуть гроші з міського бюджету. Зокрема працівники ШРБУ ліквідовуватимуть пошкодження на дорогах, засипатимуть ями щебенем, робитимуть нові тротуари, бордюри тощо. Також підприємство планує провести, напевно, свою найбільш улюблену роботу - ямковий ремонт.

Крім цього, планують зняти 200 тисяч квадратних метрів кременчуцького асфальту за допомогою фрези Wirtgen-100F і фрези Wirtgen-200W, а натомість покласти новий, товщиною 5 сантиметрів.

У планах ШРБУ - встановити в Кременчуці аж 30 пандусів для маломобільних груп населення - кожен коштуватиме приблизно 4 тис  349 грн.

Та варто розуміти, що це не ті пандуси, які встановлюють магазини чи банки. Гроші підуть на ось такі: 

 

Програмою також передбачено заміну 200 дорожніх знаків, які коштуватимуть майже 300 тисяч гривень, нанесення або відновлення дорожньої розмітки, профілювання та коткування грунтових доріг, усунення напливів на асфальті (так званої "пюрешки"), прочищенння зливоприймальних колодязів вручну.

Також у наступному році працівники  КП "ШРБУ" доглядатимуть дороги протяжністю 203 км, фарбуватимуть дорожні знаки, коситимуть трову на узбіччях шляхопроводів тощо

Але й це ще не все.

Окремо в Програмі КП "ШРБУ" на 2020 рік зазначено купівлю транспорту.

Для "якіснішого виконання поточних ремонтів вулично-шляхової мережі" підприємству необхідні: екскаватор-навантажувач, вартістю 2 млн 350 тис грн, навантажувач фронтальний, вартістю 1 млн 800 тис грн, міні-гудронатор, вартістю 121 тис грн, причіп за 37 тис грн і автомобіль типу "Газель", вартістю 699 тис 300 грн. 

 

 

Читайте також: Золоті кременчуцькі дороги. Через арешт майна депутати прийняли нову кредитну заставу по ШРБУ

 

Додамо, що в цьому році КП " КПС "ШРБУ" просить рекордну для себе суму, більшу, ніж минулого року на цей рік, і ще більше, ніж витратив у 2018 році. Попри це, підприємство засіло в кредитах, бо в минулому році більшість ремонтів на автошляхах Кременчука були зроблені саме за кредитні кошти...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 229 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 360 0