Новини з 1996 року

Допустив порушення? Прощавай субсидія на опалювальний сезон. ВАЖЛИВО

Олександр Курилов 02 серпня 2018 15:58 975 0

Управління соцзахисту Кременчуцького міськвиконкому оприлюднює  спеціальну пам'ятку, аби кожен отримувач субсидій розумів, що субсидії йому можуть не призначити у випадку не лише купівлі нового авто, але й через елементарну забудькуватість.

І з цього приводу оприлюднено спеціальне оголошення, в якому мова про те, чому людина може втратити субсидію на опалювальний сезон. Попередження - таке.

До уваги одержувачів житлових субсидій, яким може бути припинено її надання!!!

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема:
- зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства (орендар, внутрішньо переміщена особа — членів домогосподарства, які фактично проживають у житловому приміщенні (будинку), їх соціального статусу;
- зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
- зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
- зміну переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;
- зміну управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;
- наявність у володінні осіб, з урахуванням яких призначено субсидію, а також у членів їх сімей транспортного засобу, з дати випуску якого не минуло 5 років;
- здійснення купівлі (набуття права власності в інший визначений законодавством спосіб) або оплати послуг на суму 50 тис. грн протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії. 
При цьому в разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація.
Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.
Звертаємо увагу!!! У разі неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про вказані зміни надання субсидії припиняється, сума надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії повертається до бюджету. 
Права на призначення житлової субсидії на поточний сезон домогосподарство не має. Після подання нових заяви і декларації субсидію може бути призначено за рішенням комісії лише на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 436 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 667 0