Новини з 1996 року

Допоможемо меру Віталію Малецькому. Не знає, чим зайнятися, й видає заміж одружену куму Піддубну

Олександр Курилов 29 березня 2017 16:07 1365 0

Депутат міської ради Оксана Піддубна, відома в місті кума Кременчуцького міського голови Віталія Малецького, сьогодні зранку приймає вітання.

Мер Кременчука, пан Віталій, видав її заміж  за кременчуцького нардепа  й теж уже давно одруженого Костянтина  Жеваго.

Про це сьогодні повідомляє видання «Автограф» - газета нашого  міського голови, який, вочевидь, усі кременчуцькі питання вже вирішив і нині займається особисто долею своєї куми Оксани.

«Їду в маршрутці сьогодні, а мене всі вітають з весіллям. Жартома. А я сміюся з дурниці,  яка в газеті «Автограф» - виданні міського голови Кременчука - надрукована. А, між іншим, є такі, що вірять надрукованому в мерській газеті. Але таких людей небагато», - ділиться враженнями від незвичної інформації, надрукованої в газеті свого кума Віталія, депутат Піддубна.

Цікава сама стаття в газеті нашого мера, в якій ідеться про нібито опис весілля його куми Оксани, хоча зрозуміло, що це дурня.

Натомість  непокоїть інше – якщо газета міського голови друкує такі повідомлення від наших чиновників, то, здається, з іншим у цьому виданні теж проблеми.

І, вочевидь, решта інформації з того, що є в газеті «Автограф», теж не відповідає дійсності,  але насправді  є фейком, який має замінити справжнє міське життя, але його не заміняє.

Бо в реальному житті в Кременчуці все набагато гірше.  І кум може з’ясовувати стосунки з кумою хоч до безкінечності. Це його особисті справи.  Але від цього краще кременчужанам не буде.

Дороги, судові скандали з чиновниками,  величезні ціни й малі зарплати саме в нашому місті й революція у кременчуцькій  медицині, після якої  каменя на камені не залишається,  -  все це кременчуцьке й усе від молодої команди мера Малецького.

Звісно, що видання нашого міського голови, порушуючи всі існуючі правила моралі й стандарти журналістики, може створювати будь-які фейки, й це вже було під час його виборчої кампанії й не тільки.

Але краще б пан Віталій вирішував міські проблеми, ніж займався долею своєї куми.

А так – коли міський голова переносить на все місто свої особисті проблеми,  навряд чи це кременчужанам необхідно.

Врешті-решт, сам приклад поганий  - у житті куми часто сваряться, але чи варто це робити чиновнику серед площі та ще й у центрі міста, як є сьогодні?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 976 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1817 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 841 0