Новини з 1996 року

Допоможіть врятувати життя кременчуцького лікаря Петра Самойленка

Ксенія Омельченко 21 червня 2018 18:25 2966 0

Життя Петра Самойленка, лікаря-гінеколога Пологового будинку м. Кременчука, залежить від того, чи зможе родина швидко назбирати 66 тисяч доларів на медичні препарати для лікування меланоми.

Йому не раз доводилося рятувати життя маленьких пацієнтів, а тепер він сам потребує нашої допомоги. Навіть маючи страшний діагноз — пухлину спинного мозку, Петро Олександрович продовжував виходити на роботу — приймати пологи. Бо не звик інакше — не уявляє свого життя без роботи...

Але нині його сили зраджують йому. Вже позаду чотири операції, та після кожної з них агресивна пухлина відновлюється знову... Випробувавши всі можливості вітчизняної медицини, родина Петра Самойленка звернулася до ізраїльської клініки, що має досвід успішного лікування меланоми. Але на повний курс лікування потрібно 66 тисяч доларів. Звісно ж, родина медика та шкільної бібліотекарки таких коштів не має. А потрібні вони терміново.
 

Виписка-епікриз

Виписка-епікриз

 

— 14 червня професор Шехтер клініки в Тель-Авіві підтвердив, що випадок рідкісний, оперувати немає сенсу, бо нейрохірурги всі клітини меланоми не зможуть прибрати. В Ізраїлі з таким злом борються медикаментозно. Професор дав надію на продовження життя мого чоловіка, — розповідає про результати консультації в Ізраїлі Леся Самойленко, дружина кременчуцького лікаря.

За словами Лесі Самойленко, ізраїльські медики призначили два препарати: Tafinlar 75mg, i Mekinist trametinib 2mg. Однак ці лікарські засоби надзвичайно дорогі. Загалом лікування обійдеться в 66 тисяч доларів.

На перший інтенсивний етап потрібно 20 тисяч. Родина Петра Самойленка просто у відчаї. Адже цей чоловік бореться зі злоякісною пухлиною не перший день. Уже перенесено чотири операції. На медичні процедури та консультацію в Ізраїлі вже витрачені чималі кошти.

— Ціна препаратів: 2608 доларів і 11246 доларів за упаковку. На рік розписаного лікування потрібно близько 66 тис. доларів! — говорить Леся Самойленко. — Поки що я не знаю, де можна знайти такі кошти... Люди, але ж це — життя!

Родина Петра Олександровича Самойленка звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти врятувати життя медику.

— Я не просто прошу, я молю про допомогу! Я буду просити Господа про допомогу й сили для боротьби з хворобою, а вас усіх: знайомих і незнайомих, родичів, друзів і колег моїх і чоловіка, його пацієнтів — не дайте мені зневіритися! Не дайте йому піти з цього світу! — благає Леся Йосипівна.

Як відомо, страшний діагноз онкохвороби Петру Самойленку було поставлено більше року тому. Спочатку його оперував головний лікар Кременчуцького онкодиспансеру Володимир Севідов. Та пухлина виявилася не лише злоякісною, але й агресивною. Ні операції в Кременчуці, ні кілька повторних, проведених у Міжнародному центрі нейрохірургії в Києві, не дали суттєвих результатів. Тоді колеги порадили Петру Олександровичу звернутися до ізраїльської клініки. Там дають надію на порятунок.

Життя Петра Олександровича нині в руках кожного з нас. Потрібні кошти. Й дорога кожна хвилина. Прохання до всіх, хто може надати посильну фінансову допомогу, перераховувати кошти на картку Приватбанку № 5168 7551 1025 4519 (Самойленко Олександр, син).

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись