Новини з 1996 року

Донбас – це Україна! В міській дитячій лікарні Кременчука побороли сепаратизм

Олександр Курилов 21 червня 2018 15:36 498 0

Олександр Маханьков, відомий суддя Крюківського районного суду  нашого міста, розглянув 14 червня матеріали кримінального провадження стосовно лаборантки Кременчуцької міської дитячої лікарні Тетяни К.

Працівниці інкримінували кримінальний злочин за ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Слідство встановило, що обвинувачена зі свого персонального комп’ютера зареєструвалася в соціальній мережі «ВКонтакті» та впродовж квітня 2015 року — березня 2018 року розмістила на власній електронній сторінці текстові матеріали, які містили антиконституційні заклики до зміни меж території або державного кордону України.

Згідно з висновком судової лінгвістичної експертизи, окремі матеріали на сторінці висловлені у формі заклику-лозунгу, а саме про те, що територія Донбасу належить до території Росії; про те, що територія Донецька не належить до території України й ніколи не буде у її складі; про те, що території «ДНР та ЛНР» — це незалежні «держави», що не входять до складу України.

За формулюванням правоохоронців, зміст даних публікацій «був доведений до відома невизначеного кола осіб — користувачів «ВКонтакті», які відвідували електронну сторінку».

І все це, за повідомленням Інтернет-видання «Полтавщина», відбувалося в Кременчуці.

Тож 6 червня в ході досудового слідства прокурор і обвинувачена уклали між собою угоду про визнання винуватості. Згідно з угодою, Тетяна К. беззаперечно визнала себе винуватою, а також сприяла розслідуванню кримінального провадження.

У результаті суд призначив таке покарання:

  • визнати Тетяну К. винуватою за ст.110 КК України та призначити узгоджене покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки без конфіскації майна;
  • звільнити від призначеного судом покарання, встановивши один рік іспитового строку;
  • стягнути з обвинуваченої на користь держави 8294 грн за проведення судової лінгвістичної експертизи та 2860 грн - за проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись