Домедична допомога, арттерапія, виставки: як Кременчук відзначатиме День захисника України

14 жовтня в Україні відзначається відразу чотири важливі події - Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та День УПА. Починаючи з 2015 року, цей день, за ініціативою Президента, є неробочим. У більшості міст України цього дня проходять святкові заходи. Кременчук не став винятком.
Так 14 жовтня, з 12 години, кременчужан та гостей міста запрошують на площу Незалежності, де проходитиме виставка «Янголи в камуфляжі».
У програмі виставки:
1. Фотовиставка парамедиків – учасників бойових дій;
2. Фотовиставка медиків Майдану – учасників Революції Гідності;
3. Фотовиставка парамедиків Медичного управління ДУК ПС, робота на передовій;
4. Фотовиставка «Під знаком Берегині» – фото жінок, членів сімей учасників бойових дій;
5. Виставка малюнків учасників бойових дій, що проходять реабілітацію в Кременчуцькому обласному госпіталі для ветеранів війни;
6. Виставка малюнків Зоряни Дашко;
7. Виставка малюнків Горбатенка М.В. – портрети учасників бойових дій;
8. Виставка малюнків Ірини Митрофанової;
9. Виставка малюнків «З польового блокнота» – малюнки та замальовки із зони бойових дій Андрія Карагічева;
10. Арттерапія. Аквагрим;
11. Арттерапія. Виготовлення оберегів;
12. Арттерапія. Ліплення з глини;
13. Арттерапія. Гончарна майстерня;
14. Арттерапія. Тематичне малювання фарбами на ватмані;
15. Арттерапія. Малювання на полотні;
16. Тренінгові заняття з домедичної допомоги;
17. Тренінгові заняття з тактичної медицини, робота з турнікетами.
Зазначимо, що співорганізаторами виставки стали одразу кілька організацій: ГО «Добровольці України», КЗ «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни», Кременчуцька міська художня галерея, ТЦСОА «Центр соціально-психологічної адаптації учасників бойових дій та членів їх сімей»; Полтавський обласний осередок НВР «Правий Сектор»; ГО «Спілка самаритян України. Кременчуцьке об’єднання».

Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись