Новини з 1996 року

Докерувалися: творців "Шаленого Макса" запрошують на Крюківський міст знімати продовження фільму

Марина Баніт 19 червня 2018 09:57 1335 0

Керівники міста Кременчука докерувалися.

Як відомо, Кременчук за славетного керівництва Віталія Малецького вліз у кредити по вуха.

І попри гучні заяви про те, що бюджет міста дозволить взяти ще кілька кредитів і не втратити баланс, прорахунки Віталія Малецького не витримали першого ремонту кременчуцького мосту.

Це вже місяць, як дорогу на Крюківському мосту «ремонтують». Кременчужани повідомляють, що верхню частину асфальту комунальники зняли й на цьому зупинилися – ні ремонту, ні дороги.

Автівки ледь їдуть по мосту. Доводиться, щоб не розбити машини, їхати зигзагами.

Тож кременчужани вже пропонують наступну серію «Шаленого Макса» знімати на кременчуцькому мосту. Нагадаємо, що в цьому фільмі все лишилося після апокаліпсису зруйноване – як наш міст. Кременчужани в роздумах, як назвати наступну частину фільму – «Дорога жадібності»,  «Міст безвихідності», «Чекаємо кредит»…

Варто додати, що люди перепитують одне в одного, в чому причина відсутності ремонту. Але, на жаль, навіть депутати не в курсі таємниці за сімома замками – де, коли і хто братиме черговий кредит на звичайнісінькі повсякденні роботи. Не зрозуміло, чому немає грошей на це дійство?

Отже прохання до міського голови – просвітіть народ про плани влади на майбутнє. Може, мешканцям Крюкова та Раківки варто подумати про переїзд? Бо обіцяли навіть тролейбуси через міст пустити, а тепер навіть дороги немає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1199 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2198 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2814 0