Новини з 1996 року

Дожилися: прокуратура в якості доказу вини Мельника принесла відео телекомпанії «Візит»

Юлія Билина 07 вересня 2015 16:34 1861 0

Відеонарізку сюжетів про те, як покійний мер Олег Бабаєв хамить журналістам прокуратура Полтавської області вирішила використати як один із головних «козирів» - доказом нібито причетності директора приватної телекомпанії «Візит» Олександра Мельника до вбивства міського голови Кременчука. Судді глибоку філософію прокурора не сприйняли.

Сьогодні в Кобеляцькому районному суді продовжилося слухання кримінальної справи стосовно двох резонансних убивств у Кременчуці – судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка та міського голови Олега Бабаєва.

Суд перейшов на стадію дослідження доказів. Один із «доказів», який представник прокуратури Полтавської області Дмитро Москаленко намагався долучити до справи – нарізка відеосюджетів, зроблених приватною телекомпанією «Візит» ще за життя нині покійного мера Олега Бабаєва. Сюжети стосуються досить непростих стосунків покійного мера з журналістами приватної телекомпанії та газети «Програма Плюс». Зокрема, демонструють досить таки нестримані висловлювання з боку мера Олега Бабаєва на адресу журналістів. «Ці сюжети, зроблені, судячи з логотипу, нашою телекомпанією, прокуратура намагалася долучити в якості доказів нібито вини Олександра Мельника. Однак судді таке клопотання не задовольнили», – розповідає Альона Івко, журналістка «Візиту», що висвітлює перебіг судового процесу.

Також  у суді мали б повторно заслухати свідчення дружини убитого судді Олександра Лободенка. На повторному допиті наполягали адвокати підозрюваних після того, як прокуратура пред’явила в якості свідка жінку, покази якої викликали чимало сумнівів та запитань. Ця жінка, прізвище та ім’я якої взагалі довго не могли встановити (бо вона значилася в матеріалах справи під вигаданим псевдонімом), з’явившись у суд, зокрема, натякала, що вона була коханкою покійного судді. І єдина з усіх свідків стверджувала, що нібито чула від Олександра Лободенка побоювання за своє життя. Як відомо, ніхто з колег убитого судді не розповів, що знав про погрози, які могли йому надходити. Також усі колеги та інші свідки характеризували покійного суддю як порядну людину та хорошого сім’янина. Ніхто не згадував про існування коханки. Аби прояснити, хто ж таки говорить неправду, суд за клопотанням адвокатів вирішив повторно допитати дружину убитого судді. Однак Світлана Лободенко, яка на сьогодні має статус потерпілої, надіслала заяву на адресу суду про те, що вона більше не хоче свідчити, все, що знала, вона вже повідомила.   

 Суд також ще не заслухав одного зі свідків захисту – правозахисницю Ніну Дашко. Як відомо, раніше вона заявила, що їй погрожували, й просила забезпечити їй захист життя та здоров’я.  

Як відомо, 4 вересня минув рік, як було арештовано Олександра Мельника, директора приватної телекомпанії "Візит", а також борця з корупцією Олександра Крижановського, його родича Ігоря Пасічного та кума того Ігоря Куника за звинуваченням у скоєнні двох тяжких злочинів - убивств мера та судді. Однак із 60 свідків, представлених стороною обвинувачення, жоден не вказав на обвинувачених як убивць.

 

Натомість деякі свідки захисту заявили про алібі Ігоря Пасічного. Інші свідки захисту повідомили, що Олександр Мельник та Олександр Крижановський, як порядні люди, не можуть бути причетні до цих жахливих убивств.

Теги: Вбивство Бабаєва

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1373 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2365 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2988 0