Новини з 1996 року

Доходи та борги по зарплатам: як вони змінилися на Полтавщині з початку року

Олексій Ващук 13 липня 2020 13:35 134 0

За даними Головного управління статистики у Полтавській області у січні-травні 2020 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників становив 10176 грн. Для порівняння показники за січень-травень 2019 складають 9299 грн.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників підприємств добувної промисловості і розроблення кар’єрів, де заробітна плата перевищувала середній показник по області у 2 рази, з виробництва коксу та продуктів нафтопереробки – в 1,7 разів.

Найнижчий рівень заробітної плати на підприємствах з виробництва текстилю та одягу, виробів зі шкіри, деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, сфери мистецтва, спорту, розваг та відпочинку і не перевищував 59,1% від середнього рівня по області.

Індекс реальної заробітної плати у січні–травні 2020 року порівняно з відповідним періодом у 2019-му становив 107,0%.

Заборгованість по зарплатам істотно збільшилася - на 47,7% та становила 75,9 млн. гривень.

Перед працівниками економічно активних підприємств збільшилася в 1,6 рази і на 1 червня складала 67,3 млн. гривень.

Серед видів економічної діяльності сума невиплаченої заробітної плати збільшилася у промисловості, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності, професійній, науковій та технічній діяльності, сільському, лісовому та рибному господарстві.

Окрім того з'явилася заборгованість по зарплатам в освіті, оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів.

Сума боргу збільшилася перед працівниками економічно активних підприємств у Кременчуці, Полтаві та Чутівському, Лубенському районах.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0