Новини з 1996 року

Дохід більший 2690 грн., пільги не надаються. Готівка – за заявами. Зміни у правилах з 1 жовтня 2020 року

Олександр Курилов 26 липня 2019 09:17 2864 0

Відділи субсидій міста повідомляють  про зміни у виплатах пільг та субсидій за комунальні послуги, які діятимуть з 1 жовтня цього року.

Зміни ж такі.

"Пільги призначатимуться управлінням соціального захисту населення, а оплата пільг за житлово-комунальні послуги здійснюватиметься через Ощадбанк.

Право на отримання пільг, як і раніше, для окремих категорій пільговиків (учасників війни, дітей війни, багатодітних сімей) визначатиметься з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї перевищує 2690,00 грн. – пільги зазначеним категоріям не надаватимуться.

Пільговики, які отримують субсидію не мають права на пільги в період отримання субсидії.

Звертаємо увагу, що пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення про зміни всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна місця реєстрації, кількості членів сім’ї, термінів права на пільги, статусу, та інше).

З 1 жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до ухваленого Урядом рішення, паралельно функціонуватимуть два порядки надання пільг у грошовій формі — готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі.

АТ “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки виконавців житлово-комунальних послуг та надсилатиме отримувачу пільги на мобільний телефон смс повідомлення про стан розрахунків за послуги, зокрема, про наявний залишок платежу за кожним видом послуг.

Після закінчення опалювального періоду залишки коштів на рахунку для виплати пільг, станом на 1 червня, будуть виплачуватися пільговикам шляхом перерахування коштів на поточні рахунки АТ “Ощадбанк”.

Пільги у готівковій формі - призначатимуться пільговикам на підставі заяв, поданих до органу соціального захисту населення, з місяця, наступного за місяцем подання заяви.

Кошти надходитимуть на особистий рахунок, відкритий пільговиком в АТ «Ощадбанк» (реквізити рахунку мають бути вказані в заяві), їх можна буде зняти з власного рахунку в будь-який зручний час.

У разі виникнення заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги понад місяць, сума якої перевищуватиме 20 неоподатковуваних мінімумів (а це 340,00 грн.), виплата пільги з наступного місяця здійснюватиметься у безготівковій формі."

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 428 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 547 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1052 0