Новини з 1996 року

Догралися всім міськвиконкомом. У Кременчуці з 10 червня припиняється постачання гарячої води. Зовсім

Олександр Курилов 07 червня 2018 10:46 8376 0

Кременчуцькі чиновники оприлюднили результати  переговорів, які цього понеділка з представниками  ПАТ «Полтаваобленерго»  провів міський голова Віталій Малецький.

А результати цих домовленостей, якщо це справді домовленості, -  з 10 червня  Кременчуцька ТЕЦ припиняє постачання гарячої води  в багатоповерхівки, які розташовані в Автозаводському районі нашого міста.

Тож радник мера депутат Ульянов уже заявив, що тут обленерго грає м’язами. Але...

Насправді ж проблема в тому, що енергетики обленерго пропонують комунальному підприємству «Теплоенерго» взяти на себе функції з постачання тепла, бо саме  це підприємство є власником квартальних мереж і бойлерних.

Звідси й пояснення депутата – радника мера Ульянова:  міськвиконком буде звертатися з цього приводу в Антимонопольний комітет.

Втім, за законом «Про житлово-комунальні послуги», а саме за нього голосував наш нардеп Юрій Шаповалов, обласні енергетики праві у своїх намірах передати КП «Теплоенерго» функції постачальника гарячої води й самі при цьому залишаться продавцем теплоносія, яким гріють воду в квартальних бойлерних (центральних теплових пунктах).

Далі ж буде тільки одне.

У Автозаводському районі міста з 10 червня гаряча вода зникне. Міськвиконком у свою чергу звернеться до Антимонопольного комітету.

Причина таких негараздів – не лише закон України, за який голосував наш нардеп Шаповалов, але в першу чергу наш мер – Віталій Малецький.

Він веде свою війну з енергетиками вже третій рік поспіль.

І в цій війні мер отримав першу  перемогу – суд  постановив стягти 10 мільйонів з ПАТ «Полтаваобленерго» за оренду мереж, що відбувалося у 2015 році, й передати ці кошти для висаджування квітів та дерев комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука».

А з 10 червня енергетики зроблять крок у відповідь – через вступ у дію закону «Про житлово-комунальні послуги» буде масове відключення гарячої води в багатоповерхівках.

Тож війна мера триває і якими будуть для людей наступні неприємності – ми ще побачимо.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись