Новини з 1996 року

ДОГРАЛИСЯ У ЧИНОВНИКІВ. Через дії кременчуцького міськвиконкому закривають центральну районну лікарню?

Олександр Курилов 12 січня 2016 11:17 1330 0

У Кременчуці розпочато збір підписів щодо збереження центральної районної лікарні, яку планується закрити через нестачу коштів для фінансування. Однак остаточне рішення про закриття медичного закладу, у якому обслуговується частина мешканців Автозаводського району Кременчука  та всі жителі навколишніх сіл, ще до цієї п’ятниці оприлюднить голова департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак.

Відповідну інформацію «Програмі плюс» оприлюднив голова Кременчуцької районної державної адміністрації Володимир Ярмола.

«Є проблеми з районною лікарнею та її подальшим існуванням. Причина – нестача коштів. Зокрема, міськвиконком Кременчука не перераховує в повному обсязі грошей за лікування тих кременчужан, мешканців Великої Кохнівки,  які тут обслуговуються. У міськвиконкомі про це знають.

Однак остаточне рішення з приводу закриття медичного закладу оприлюднить керівник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак. На його приїзд чекаємо ще до цієї п’ятниці», - зазначив Володимир Ярмола.

Де, якщо районну лікарню закриють, будуть обслуговуватися мешканці навколишніх сіл, голова Кременчуцької райдержадміністрації не уточнював.  

Теги: Кременчуцька районна лікарня

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 218 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 589 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1327 0