Новини з 1996 року

Додаток для доступу до "ВКонтакте" зник з українських App Store

Ксенія Омельченко 18 травня 2017 20:17 493 0

Додаток Opera VPN, завдяки якому можна заходити на заборонені в Україні соцмережі "ВКонтакті" та "Однокласники", зник з українських версій магазинів App Store і Google Play.Ще 17 травня представники Opera писали, що відбувається різке збільшення кількості користувачів з України. А 18 травня популярний сервіс зник з пошукової видачі.
 

У  App Store вже більше не знаходить сервіс Opera VPN. При спробі перейти за прямим посиланням магазини додатків пишуть, що Opera VPN недоступний в українському магазині.

Схожа ситуація у Google Play – за пошуком Opera можна знайти однойменний браузер і сервіси, схожі до Opera VPN, але самого сервісу пошук не показує. А при переході за прямим лінком пише: "Ця позиція недоступна у вашій країні".

Згодом розробники Opera вибачилися перед інтернет-користувачами та повідомили, що проблему вже вдалося вирішити.

Будь ласка, прийміть наші вибачення, у зв'язку з несподіваним напливом нових користувачів через блокування соціальних мереж в Україні у нашої системи виникли проблеми з підключенням користувачів. Ця проблема вже була вирішена, – пояснили у OSL Networks.

Хоча адміністратори спільноти Worket вважають, що труднощі виникли через те, що розробники Opera тимчасово обмежили завантаження і авторизацію додатку в Україні через різкий наплив користувачів.

Станом на 18 травня в App Store додаток Opera VPN таки відсутній, але вже можна завантажити браузер Opera.

  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3773 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 154 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 365 0