Новини з 1996 року

Добровільно-примусово. Міськвиконком Кременчука перекладає свої обов’язки на підприємців

Олександр Курилов 22 лютого 2016 13:40 985 0

Міська влада ініціює підписання нових додаткових угод з усіма підприємцями. Однак самі угоди не стосуватимуться виділення землі. Натомість їх зміст – аби більше не допустити такого, коли взимку території міста не прибиралися від снігу.

Це нарада у міськвиконкомі сьогодні, яку провів перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Завдання, яке вирішували, – пошук механізму, як закріпити міську територію між приватними підприємствами для прибирання.

Пояснення представника земельного управління мерії таке: "У нас є вже така практика про пайову участь, а тепер мова піде про благоустрій міста. Тож усім пропонуватимуть, до підписання договору про оренду землі, укласти договір про благоустрій".

Зміст додатку до договору – 30-метрова зона від магазину чи іншого підприємства малого бізнесу  (сьогодні 10-и метрова) має бути закріплена за підприємством. Ця зона земельної ділянки (її оренда) не оплачується підприємством, але такий пункт про закріплення території є в рішеннях про тимчасові споруди.

За словами представників мерії, все це буде безкоштовним додатком до договору, який пропонуватимуть підписати в добровільному порядку.

Для тих, хто добровільно не підпише, мова піде вже про підписання такої угоди під час продовження оренди землі. Тобто тому, хто підписав додаток, – землю дадуть. Інакше - ні.

Передбачення, оприлюднені на нараді, теж пролунали. За словами керівника УЖКГ Івана Москалика, підприємці відмовляються прибирати територію, за оренду якої не платять.

Тож у цьому випадку має бути укладена угода, аби далі вимагати її виконання. Ну й, звісно, будуть штрафні санкції.  

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 968 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1968 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2584 0