Новини з 1996 року

Доброта врятує світ: кременчужани рятують маленьких щенят

Ксенія Омельченко 21 вересня 2016 18:02 915 0

Як повідомляється у спільноті «Група захисту тварин (м. Кременчук)», з 9 врятованих щенят відвезли людям – 7!

Активісти Кременчука, невтомні та цілеспрямовані, продовжують рятувати маленьких цуценят. За повідомленням Ілони Михайлик, їх було знайдено у ямі на Петрівці.

Одного жінка віддала людям з Власівки: це молода сім’я з дитиною. Тепер чотирилапий буде жити у приватному будинку. Ще одну дівчинку відвезли в Горішні Плавні, вона теж потрапила до молодої сім’ї.

Мальчиш-Кібальчиш був обраний молодою парою і поїхав жити в квартиру на Раківку. Дівчина Яна Діброва взяла двох біленьких, вони вибрали їх усією сім'єю з її мамою, братом, щоб вони жили в селі.

Найменший малюк буде жити в квартирі на Першотравневій у молодої сім'ї з дитиною.

Ще одного хлопчика, велелюбного дуже і компанійського, віддали жінці 47 років, вона живе в селі, яке за Світловодськом, у Подорожньому (1,5 години їзди від Кременчука з пересадкою у Світловодську) у своєму будинку.

У підсумку залишилося двоє цуценят. Хлопчик, як лисичка, красень, мімімі, харизматичний такий сміливець, і тигрова дівчинка.

Звісно, велика подяка таким милосердним і чуйним людям, які займаються безпритульними тваринами. За їхньої підтримки у сім’ї було влаштовано сотні тварин. Однак не може така проблема триматися лише на тендітних плечах активісток. Захист та утримання тварин потребують великих коштів і спеціальних фінансових програм підтримки руху, хоча б на рівні міста.

І поки влада вирішує більш важливі питання -  проблема залишається нерухомою, а в наших силах лише взяти безпритульну тваринку до себе чи своїх знайомих та не позбуватися власних тварин. Бо всі ми дійсно відповідаємо за тих, кого приручили.

Теги: Громадські активісти Кременчука Захист тварин

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1299 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2292 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2910 0