Новини з 1996 року

Добрий-злий поліцейський: як кременчужанин захищав свою честь перед правоохоронцями. ВІДЕО

Артем Кузьменко 28 листопад 2020 12:00 549 0

Сьогодні на популярному серед кременчужан Telegram-каналі з’явилося відео, як службовий автомобіль поліції Mitsubishi Outlander створив аварійну ситуацію на кінцевій зупинці тролейбусів в кінці Молодіжного. Автор відео записав подію на відеореєстратор і розповів, що було потім.

 

 

Чоловік за кермом ледь наздогнав «поліцейських-порушників» і запитав щось на кшталт «Чого порушуємо?», але у відповідь почув, що він мав пропустити правоохоронців, оскільки «У вас помєха справа».

Учасники події пів години сперечалися, після чого поліцейські все ж визнали свою вину, але потім почали звинувачувати водія в порушенні. Дискусія ні до чого не призвела – не стануть же охоронці закону виписувати на себе протокол.

Але коли водій, який вийшов негласним переможцем у цій ситуації, підходив до свого авто, почув у спину: «Ми могли за ваше порушення виписати штраф».

Яскравий приклад того, що дехто не вміє сприймати критику, тим паче, коли в його руках знаходиться доля влади – можливість виписувати протоколи на інших.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1134 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2137 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2752 0