Новини з 1996 року

До виборів встигнуть. Кременчуцькі комунальники ремонтують вулицю Макаренка. НАШ АДМІНРЕСУРС

Олександр Курилов 19 жовтня 2015 12:45 719 0

Комунальне підприємство «Шляхове ремонтно-будівельне управління» кинуло всі сили й техніку на оперативний ремонт вулиці Макаренка, що у Крюкові.

Серед іншого на цю вулицю притягли спеціальну самохідну фрезу й комунальники міста з її допомогою вже пройшли 2600 квадратних метрів, розповідає «Програмі плюс» керівник КП «ШРБУ» Валерій Киреєв.

Як відомо, раніше на цій вулиці робили лише ямковий ремонт. Але майже капітальний і перед виборами у Кременчуцьку міську раду - робиться вперше.

Далі ж, знаючи, що таке кременчуцький  адміністративний ресурс напередодні виборів, на згадку приходить таке.

Міськвиконком і перший заступник мера Кременчука Віктор Калашник у цьому випадку робить дорогу для агітації свого представника.

Але тут мова не просто про свого представника, бо тоді  2600 квадратних метрів старого асфальту ніхто знімати не буде. Ями на дорозі просто закатають і все.

Якщо мова йде про такі цифри в метрах і фінансові витрати з бюджету, то в цьому випадку має бути хтось дуже й дуже свій.

Тож, відкриваючи список виборчих округів та кандидатів у депутати міськради, знаходимо таке.

Ремонт іде на окрузі, де кандидатом від міської влади є заступник голови Автозаводського райвиконкому Олександр Климовських. Пан Климовських не просто заступник голови райвиконкому. Він - професійний бухгалтер у бізнесі і його прізвище репортерам знайоме.

Знайоме по бізнесу підприємства ТРК «Кременчук» і таким гучним підприємцям як Калашник - прямий родич нашого першого віце-мера.

Останнє й пояснює, чому той же голова Автозаводського райвиконкому  Валентин Шафорост вішає в дитячому садку №61 невелике оголошення, що якесь дерево спиляне за його сприяння.

Натомість його заступник ніяких оголошень не вивішує й дерев він не пиляє. Але напередодні виборів саме на нього й більш ні на кого працює усе комунальне підприємство «ШРБУ». А покласти асфальт від партії «Солідарність» - це не папірець з рекламою батькам у дошкільний дитячий заклад повісити на дошці оголошень.

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись