Новини з 1996 року

До уваги водіїв! Будьте обережні й оминайте ями на вул. Чкалова. Але віце-мера Пелипенка згадуйте

Олександр Курилов 23 лютого 2017 19:43 1058 0

У Кременчуці на вулиці Чкалова сьогодні - чергове ДТП, в якому двоє учасників  - автомобіль і яма на дорозі.

Передмова питання - сама вулиця, її проїжджа частина в районі провулку Токарного, де небайдужі громадяни накидали на проїжджу частину новорічні ялинки.

Відтепер уже водії, які їдуть по вулиці, точно знатимуть, що під гілками накиданих на проїжджій частині дерев - ями й досить великі. В усякому випадку для того, аби авто залишило своє колесо, глибини вистачає.

Тож саме в цю комунальну пастку сьогодні увечері одні за одним потрапляли автомобілі, аж поки водій одного з них уже після жорстокого зіткнення з реальністю наших шляхів не викликав поліцію. Відповідно поліцейські переміряли ділянку дороги, до речі невелику, й знайшли на ній вісім ям.

За тим, що розповів водій, – його автомобіль від зіткнення з дорогою при відсутності вуличного освітлення (там перегоріли китайські лампи)  постраждав, і тому він викликав поліцію, аби все було викладено у протоколі. А далі ж піде в суд, аби комунальники заплатили за ремонт його авто.

Про що слід додати – так це про причини цієї аварії. Сталося ж усе лише завдяки першому віце-меру Пелипенку. Це його ноу-хау: повністю  засолити взимку всі дороги, аби потім навесні вони покрилися суцільними ямами, а асфальт стік за водою.

Звісно, що було б непогано, якби суд вирахував із заробітної плати першого заступника міського голови Кременчука всі збитки з цього ДТП. Однак цього не буде – водієві його втрати компенсуватимуть з міського бюджету.

На завершення – вже прохання до місцевих комунальників – зробити спеціальні знаки, аби ті були попередженням водіям, що саме на цій вулиці вони залишать свої колеса.

А взагалі водії мали б знати, що у місті діє програма «Кременчук без околиць». Саме тому краще по останніх взагалі не їздити, бо околиці у нас є, але з дорогами там – проблема.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 349 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1482 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2470 0