Новини з 1996 року

До уваги підприємців! На Полтавщині орудують "податкові" шахраї

Альбіна Козлова 06 грудня 2018 12:20 444 0

Полтавські податківці попереджають про телефонних шахраїв, які вимагають кошти в підприємців. Про це йдеться в листі ГУ ДФС у Полтавській області.

“Від суб’єктів господарювання міста Полтави надходить інформація про те, що невідомі особи з телефонів 099-677-98-66 та 066-658-51-78 від імені начальника Управління у м. Полтаві вимагають від підприємств і підприємців перерахувати кошти на банківський рахунок № 5169305202590526, відкритий в Укрсиббанку, в обмін на надання їм у подальшому певних преференцій у бізнесі”, – йдеться в повідомленні.

Управління в м. Полтаві ГУ ДФС у Полтавській області звертає увагу громадян, що ці вимоги є незаконними та на них не треба реагувати. Компетентні органи вживають заходи щодо припинення цієї протиправної діяльності.

“У випадку, якщо до вас зателефонували невідомі, які від імені керівника чи співробітника органу Державної фіскальної служби вимагають перерахувати кошти, знайте – це шахраї”.

“Якщо ви, ваші рідні чи знайомі стали жертвами шахраїв чи вам стала відома будь-яка інформація про них, просимо негайно звертатися за номером 0532-63-59-70 або до правоохоронних органів”, – закликають податківці.

Крім того, Головне управління ДФС у Полтавській області застерігає підприємців від фіктивних перевірок шахраїв.

“Зафіксовано випадки фіктивних перевіряючих. Невідомі особи, намагаючись перевірити підприємців, представляються працівниками Головного управління ДФС у Полтавській області та вимагають кошти. Вкотре нагадуємо, що службові особи органів ДФС у Полтавській області жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України”, – йдеться в повідомленні служби.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0