Новини з 1996 року

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЦЕНТРУ, ЯКИМ ВІДКЛЮЧИЛИ НЕЗАКОННО ГАЗ – ЙДІТЬ ДО МЕРА У ВИКОНКОМ!

Олександр Курилов 20 липня 2017 12:54 674 0

У мешканців центральної частини Кременчука, які користуються газовими колонками і яким, незважаючи на наявність лічильника у квартирі, ПАТ «Кременчукгаз» відключив газопостачання, є можливість вирішити цю проблему.

Це рішення сесії міської ради сьогодні та похід мешканців будинків, що на вул. Соборній, по міських ЗМІ зі скаргою, що їх протизаконно, бо є лічильники, ПАТ «Кременчукгаз» відключив від газопостачання.

Про те, що ні в чому не винних людей у Кременчуці відключають від газу, достатньо відомо й так, а нині – ще дві події з цього приводу.

Перша – це депутатський запит до «Кременчукгазу», прийнятий на сесії сьогодні, на який ледь вдалося зібрати потрібні голоси й причина тут – пересічні громадяни депутатам не потрібні. Взагалі не потрібні.

А друга – це відвідування громадянами ЗМІ зі скаргами, коли репортерам розповідають про незаконні відключення.

Питання громадян до репортера «Програми плюс» з цього приводу: що їм робити?

А відповідь тут дуже проста.

Усі знають, де знаходиться міськвиконком. Він – на площі Перемоги, будинок №2. На третьому поверсі мерії є приймальня мера Малецького, вхід з першого поверху справа, й усім, у кого виникли такі проблеми, – слід іти саме до нашого градоначальника.

І в його приймальню в таких випадках слід заходити й з неї не виходити, аж поки наш пан Малецький, якого ми обрали і з яким ми отримали великі проблеми, – це питання не вирішить. А саме у нього для цього є всі можливості. Бо більше це питання не вирішить ніхто.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1630 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1965 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2343 0