Новини з 1996 року

До уваги кременчуцьких водіїв! П’ять правил безпечної їзди в дощ

Іона Харченко 08 липня 2019 17:45 466 0

Щоб безпечно їздити в дощову погоду, варто дотримуватися найпростіших правил.

1. В умовах поганої погоди й обмеженої видимості – дотримуйтесь безпечного швидкісного режиму та дистанції. В даному випадку у водія буде можливість вчасно відреагувати на зміну дорожньої ситуації і за необхідності безпечно зупинитися перед перешкодою, так як в екстреній ситуації автомобіль значно легше контролювати саме при русі на невеликій швидкості.

2. Відразу після початку дощу потрібно бути особливо уважним і обережним, не перевищувати швидкість, не робити різких маневрів і гальмувань. Справа в тому, що в перші хвилини випадання опадів бруд, який знаходиться на дорозі, розмокає, в результаті чого проїжджа частина стає дуже слизькою.

3. Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте з поля зору транспорт, який їде попереду, необхідно відмовитися від подальшого руху. В даному випадку рекомендується виїхати на узбіччя й зупинитися, обов’язково ввімкнувши при цьому аварійну світлову сигналізацію.

4. У дощ, особливо з настанням темряви, водіям і пішоходам для підвищення безпеки рекомендується обов’язково виділити себе на дорозі. Водії повинні заздалегідь ввімкнути на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари. А пішоходи – по можливості використовувати світлий одяг і світловідбивні елементи, які дозволять водіям їх побачити.

5. Навіть у сонячну погоду світло фар зустрічного транспорту заважає водіям здалеку побачити людину на дорозі, а в дощ видимість для водіїв погіршується ще більше – на мокрій дорозі вночі відбивається світло фар і дорожніх ліхтарів. Пішоходам дуже важливо брати до уваги цю особливість і несподівано не виходити на дорогу, починати йти по переходу, лише переконавшись, що всі транспортні засоби зупиняться. Крім того, дорогу потрібно намагатися пройти вчасно і не зупинятися на розділовій лінії.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0