Новини з 1996 року

До уваги кременчуцьких дев'ятикласників: завершується прийом заяв на фахового молодшого бакалавра

Катерина Синьова 11 липня 2020 10:45 231 0

У понеділок, 13 липня, о 18:00, завершується прийом заяв від вступників для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти.

Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди мають бути проведені у період з 14 липня до 21 липня 2020 року.

Після проведення вступних іспитів та творчих конкурсів для кожної спеціальності у кожному навчальному закладі будуть сформовані рейтингові списки вступників, які оприлюднюються не пізніше 23 липня, о 12:00, на сайті інформаційної системи.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання вступниками права на здобуття фахової передвищої освіти за державним або регіональним замовленням.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 12:00 27 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутися не пізніше 18:00 29 липня. Зарахування вступників, які вступають на контракт – не пізніше ніж 31 серпня.

Поточні заяви вступників та рейтингові списки на всі спеціальності фахового молодшого бакалавра у всіх навчальних закладах України публікуються на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Нагадаємо, прийом заяв від вступників для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра для одинадцятикласників розпочнеться 13 серпня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 964 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1799 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 829 0