Новини з 1996 року

До уваги кременчужан, які їдуть в Польщу. Нардеп Шаповалов сотворив вам «бандерівські» проблеми

Олександр Курилов 07 лютого 2018 16:22 1279 0

Народний  депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов, який разом з такими типами як Царьов та Колісниченко підписав у 2013 році звернення до Польського парламенту з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом щодо польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів, тепер може бути щасливим.

Щасливим, бо саме це звернення, ним підписане, сьогодні спрацювало й правляча в Польщі права партія, зразка нашої «Свободи», з назвою «Право і справедливість» цього тижня прийняла спеціальний закон про заборону «бандерівської ідеології».

За цим законом, забороняється звинувачувати Польщу у створенні Третього рейху, концентраційних таборів та геноциді єврейського народу.  Покарання чекає й на тих, хто пропагуватиме, як написали в законі, "бандерівську ідеологію".

А бандерівська ідеологія, змісту якої в більшості України взагалі ніхто не знає, – це ті ж самі Волинські події, які наш нардеп просив визнати геноцидом польського населення українськими націоналістами.

І це результат, бо пана Шаповалова тамтешні праві нарешті почули.

Зрозуміло, що внаслідок цього виник великий міжнародний скандал. І найбільше він стосується стосунків Польщі та Ізраїлю, бо мова про вбивства євреїв поляками. Однак ізраїльтяни, країна яких знаходиться від Польщі далеко, самі розберуться у своїх проблемах.

А от щодо України, то тут усе гірше. Громадяни України працюють у Польщі. Й кременчужанам під час перебування у цій країні єдине, чого не вистачає, так це перевірок на благонадійність та перевірок на  відсутність бандерівської ідеології.

Зміст цієї ідеології - події  в Західній Україні та Східній Польщі в 1925-50 роках, які нашим громадянам взагалі невідомі.

Нам  відомо лише одне – ми живемо в державі Україна й державі нашій у цьому році виповниться 27 років.

І принцип життя нинішнього покоління – просимо вибачення за скоєне не нами  і вибачаємо за скоєне не вами проти України.

Ситуація з цим законом у Польщі настільки серйозна, що вчора Верховна Рада прийняла спеціальне звернення з цього приводу.

У цьому документі, який наш нардеп підтримувати не став, говориться про таке.

«Ми повинні пам’ятати і передавати прийдешнім поколінням правду про дійсні,   не вирвані із загального контексту причини, які призвели до кровопролиття між нашими народами в роки Другої світової війни та в інші періоди нашої історії і які мали трагічні наслідки для наших народів. 

Незаперечним є те, що як у минулому, так і сьогодні розпалювання конфліктів між традиційно дружніми українським і польським народами лежить в інтересах спільних ворогів нашої державності і суверенітету, якими були нацистський і комуністичний режим, а сьогодні – російський агресор і окупант.

Нашу найбільшу тривогу викликає той факт, що розгортання антиукраїнських настроїв та створення атмосфери тиску і залякування здатне безпосередньо вплинути на права і свободи майже мільйона українців, які сьогодні є трудовими мігрантами на території Польщі і працюють задля її економічного зростання у тому числі…

Звернення це прийнято 242-ма голосами. Наш нардеп Юрій Шаповалов за таке вирішення польсько-українського скандалу не голосував.

А не голосував тільки тому, що йому байдуже й до наших кременчужан у Польщі, й до України теж. Навпаки, наш нардеп готовий визнати нас винними за невідомі нам події, про які ніхто й гадки не має.

Інша справа - якби в парламенті голосували за його зарплату, то тоді б, звісно, нардеп Шаповалов натискав би на всі кнопки одночасно.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись