Новини з 1996 року

До уваги кременчужан. Державні вакансії доступні на відомому вебсайті пошуку роботи

Валерія Макряшина 13 лютого 2020 11:20 525 0

Для громадян запустили пілотний проєкт із видачі даних про актуальні вакансії з career.gov.ua на вебсайті пошуку роботи Work.ua. 

Відтепер усі актуальні вакансії державної служби (а на сьогодні їх більше 1300) доступні на вебсайті пошуку роботи Work.ua. Вакансії держслужби автоматично додаються та оновлюються у відповідному розділі "Державні організації". 

Наразі ведуться переговори з іншими провідними онлайн-ресурсами з пошуку роботи щодо видачі даних про вакансії через API.

Раніше інформація про державні вакансії з career.gov.ua додавалась і оновлювалась на порталах із пошуку роботи вручну, що не дозволяло оперативно вносити відповідні зміни і підтримувати актуальний перелік вакансій.

Із допомогою API дані оновлюються автоматично, отже значно більша кількість потенційних кандидатів зможуть дізнатись про вакансії на державні посади і взяти участь у відкритих конкурсах.

За словами керівника ІТ-проектів НАДС Андрія Сухова,  використання API є однією з ключових умов створення розгалуженої системи ІТ-сервісів на державній службі.

“Сучасна HR-діяльність неможлива без ефективних ІТ-інструментів це інтеграцій. У цьому питанні НАДС наслідує практики кращих державних і приватних організацій світу“, - додав він.

Нагадаємо, НАДС створило чат-бот у месенджері Telegram для пошуку актуальних вакансій на порталі carrer.gov.ua.

Career-бот, який доступний за посиланням https://t.me/CareerGovUABot, дозволяє шукати вакансії за категоріями посад (А, Б та В), а також за шестизначним кодом вакансії чи ключовим словом.

 

 

У результатах пошуку відображається посилання на вебсайті carrer.gov.ua для кожної з вакансій, яка відповідає обраним параметрам пошуку.

Крім того, агентство запустило в режимі дослідної експлуатації портал управління знаннями pdp.nacs.gov.ua. Після реєстрації на порталі, державні службовці можуть шукати навчальні програми за ключовими словами з назви, видами та тривалістю навчання, назвою регіону, напрямом підготовки та підвищення кваліфікації, датою проведення навчання.

А також здійснити електронну реєстрацію на навчання за обраною програмою.  Детальніше ТУТ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1950 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0