Новини з 1996 року

До мера Кременчука не прийдуть. Тільки до прокурора. Учасники АТО, Майдан й «розслідування»

Олександр Курилов 19 лютого 2019 17:37 238 0

Учасники АТО  нашого міста прийдуть до прокурора Кременчука Дмитра Демченка з вимогою оприлюднювати розслідування подій Майдану, яким цими днями виповнюється 5 років.

"Нині річниця Майдану. Нам багато років обіцяють розслідувати. Де результати? Ми були у вас у прокуратурі й чули обіцянки, але результату немає. Всі пам’ятають, як кременчужан возили на Антимайдан», - таку промову виголосив на засіданні депутатської комісії з питань законності, учасник АТО Іван Балацький.

У відповідь міський прокурор запросив активістів Майдану до себе на прийом.

Втім шукачі справедливості заявили, що прийдуть спочатку на чергову сесію міськради.

Слід додати про прикінцевий результат розслідування в Кременчуці, коли до відповідальності вимагають притягти керівників як заводів, так і комунальних підприємств, які відправляли своїх  працівників на підтримку минулої влади.

І зрозуміло, що результатів у цьому розслідуванні не буде жодних. Чому не буде? Бо всі ці відрядження на Антимайдани початку 2014 року проводилися з дозволу тодішнього міського голови й колишнього нардепа від «Батьківщини» - Бабаєва.

Уявити, що працівників комунального підприємства, того ж водоканалу, відправляли у 2014-му на протистояння до столиці без погодження тодішнього мера – неможливо.

До речі, тоді у 2014, в кожного з міських чиновників була своя аналогічна роль. Так Віталій Малецький, нині мер Кременчука, а  тоді ще заступник міського голови,  ходив по площах Перемоги та Незалежності й забороняв усім збиратися в кількості більше трьох і це теж було.

Однак ніхто не вимагав розслідування цього факту й, вочевидь, воно просто не потрібне.

Достатньо було, щоб фігуранти скандалів тих років просто вибачилися перед людьми, яких відправляли невідомо куди і яким розповідали, де їм слід збиратися і де не слід.

Втім і цього теж не буде, бо хто знає, що буде завтра. 31 березня - вибори й мало кого ми оберемо в Президенти. Можливо, все піде по новому колу.

На фото справа – новий прокурор Кременчука

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись