Новини з 1996 року

До кременчуцьких рятувальників знову завітали гості. ФОТО

Валерія Макряшина 15 березня 2018 16:30 720 0

Сьогодні, 15 березня, в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти!" в гості до кременчуцьких рятувальників завітали дітки з місцевого дитячого садка №46. 

Спочатку працівники ДСНС провели їм цікаву екскурсію територією Державної пожежно-рятувальної частини №14. Потім 25 дошкільнят ознайомилися з розпорядком дня чергового караулу, функціями рятувальників, діями працівників служби порятунку на пожежах.

 

 

Діткам розповіли про найпоширеніші причини виникнення пожеж, повідомляє прес-служба міського відділу ДСНС. Також у ході заходу зі слухачами були відпрацьовані дії на випадок пожежі.

На другому етапі працівники служби порятунку продемонстрували тактично-технічні характеристики пожежно-рятувальної техніки, яка знаходиться на озброєнні даної частини.

 

 

Акція має на меті не тільки нагадати дітям необхідні правила, але й вчить аналізувати почуте - змусити кожного з його учасників замислитися над питаннями власної безпеки та що треба робити, аби уникнути ситуацій, що можуть призвести до трагічних наслідків.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1244 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2241 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2858 0