Новини з 1996 року

До Кременчука завітав Олег Ляшко. Прес-конференція. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 18 жовтня 2015 14:08 1174 0

Захід відбувся сьогодні, вранці, куди було запрошено журналістів місцевих ЗМІ. Разом із Ляшком на заході був присутній громадський діяч Дмитро Кавунник, котрий балотується на посаду мера Кременчука від Радикальної партії.

Спілкування із журналістами торкалось, зокрема, Президента України, пробуксовування реформ, взятого під варту "радикала" Ігоря Мосійчука, загроз фальсифікацій на місцевих виборах, можливостей розвитку економіки та підтримки Дмитра Кавунника і його команди на виборах до органів місцевого самоврядування.

ЗААРЕШТОВАНИЙ МОСІЙЧУК

Ляшко стверджує, що взятий під варту депутат є політичним заручником та інструментом політичного впливу Порошенка на депутатів Радикальної партії.

У той же час зазначено, що якщо Мосійчук винний, то має відповідати, згідно із законом. Якщо все робити за законом, то останньому мали б надати право виступити і не порушувати регламент Верховної Ради під час позбавлення депутатської недоторканності. 

Вказані недоліки особливо показові на фоні випадку зняття 3 липня депутатської недоторканності з Сергія Клюєва, якому правоохоронці дали можливість щезнути.

Зрештою, Мосійчук не останній, проти іще 6 народних депутатів порушено кримінальні справи, в тому числі й проти Ляшка. Ці кримінальні провадження розглядаються Ляшком як інструмент тиску на депутатів з боку Порошенка.

 

З ПРИВОДУ ПОРОШЕНКА

Нинішній Глава України діє приблизно в тому ж руслі, як діяв до цього Янукович. Тобто де-факто взятий курс на встановлення фактичного контролю за всіма гравцями політикуму країни. БПП "Солідарність" не є винятком.

А в цей час у Росії, у місті Липецьку, працює фабрика "Рошен", котра сплачує податки до федерального бюджету, за рахунок якого російська армія воює з українцями. На фоні визнання Росії країною-агресором дії Порошенка є державною зрадою.

Найбільш позитивною зміною визнано початок роботи поліції, котра має високий рівень довіри серед населення на рівні 80 відсотків. 

На питання щодо роботи Національного антикорупційного бюро Ляшко відповів, що Порошенко призначив голову цього органу, не маючи на те повноважень. Загалом же ефективність майбутньої роботи органу у нардепа викликає сумніви.  

"БПП - Титанік", - жартує Ляшко.

Порошенко знає про це, а тому вдається до певних фальсифікацій на прикладі Центральної виборчої комісії.

 

ЦВК

Місцеві вибори 2015 мають дві потенційні загрози.

"Повноваження Центральної виборчої комісії закінчились іще 1 червня 2014 року. Щоб затвердити склад Центрвиборчкому, Порошенко мав 16 місяців. За цей час уже можна було півтори дитини народити, а ЦВК - ні" , - у своїй манері пояснює очільник РПЛ суть справи.

"Дана обставина дає привід оскаржити результати усіх виборів. З цього питання ми звернулися до Адміністративного суду",  - додав він.

"Виборчі бюлетені не мають ступенів захисту, бо відтепер можуть друкуватись будь-де. В будь-якій місцевій друкарні" , - зазначив Ляшко та додав, що такі умови дають більшу свободу для фальсифікацій.

Такі "маневри" напередодні виборів, на думку політика, пояснюються намаганням Порошенка та його оточення отримати потрібні результати на виборах, оскільки зараз БПП має рейтинг на рівні 3 відсотків. 

Квапитись із виборами до місцевих рад необхідно, бо... незабаром люди отримають чеки на комуналку з високими цифрами. З ними не підеш на...

 

...МІСЦЕВІ ВИБОРИ

Прогнозовано, що Ляшко закликав кременчужан голосувати за очільника кременчуцької РПЛ Дмитра Кавунника та його команду. При цьому нардеп зауважив, що люди мають розрізняти правду від брехні. 

Було зазначено, що 25 жовтня - це своєрідний Рубікон. У цей день до влади мають прийти патріоти. 

 

"Вас важко не запам'ятати",  - Олег Ляшко про головного редактора газети "Кремінь" пані Оленич

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1267 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1934 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2475 0