Новини з 1996 року

До Кременчука завітав мандрівний фестиваль

Юлія Билина 23 листопад 2015 11:29 625 0

"Molodiya Festival" навчав усіх охочих азам кіномистецтва.

Цієї неділі, 22 листопада, до Кременчука завітав фестиваль соціальної відеореклами "Molodiya Festival", який щойно почав цьогорічні мандри містами України. У "Просторі ідей" кременчуцькі глядачі змогли переглянути кращі фестивальні роботи різних років та рекламні ролики від партнерів. Дивилися роботи українських та закордонних авторів, намагаючись порівнювати сюжети та авторські прийоми, говорили про теми й концепти.

Керівник проекту Ігор Мельник та голова оргкомітету фестивалю Наталія Шевчук поділилися тим, як виникла та розвивалася ідея фестивалю. Присутні отримали короткий майстер-клас «Соціальна реклама. Ідеї та образи: підводні камені». Розглядали питання етичності, гуманності, гендерної рівності, політкоректності; обговорювали психологічні аспекти та питання відповідальності автора.

 

 

"Серед гостей заходу виявилося небагато тих, хто має вже досвід створення рекламної продукції, тож питань було небагато, - розповідає Світлана Овчаренко, координатор КІПЦ "Європейський клуб", що приймали фестиваль. - Зате всі змогли отримати вичерпні відповіді та натхнення робити те, що подобається. Для когось стало приємним відкриттям, що освіта не відіграє вирішальної ролі для вибору сфери діяльності, тож варто пробувати і перемагати". 

Теги: Культура КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1308 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2556 0