Новини з 1996 року

До Кременчука з концертом завітав артист, який співає серцем, – Слава Благов. ФОТО

Іона Харченко 04 березня 2019 17:30 560 0

Вчора, 3 березня, в Кременчуці відбувся концерт галантного й екстравагантного, молодого та привабливого одесита Слави Благова.

Талановитий поет, композитор і співак завітав до нашого міста разом з музикантами – баяністом Володимиром Войцеховським, гітаристом Володимиром Павлищуком і клавішником Максимом Тимченком, які не тільки супроводжували його виступ, а й порадували кременчужан і своїми соло.

 

 

Пісні талановитого виконавця багато хто чув на радіохвилях, але часто слухачі не знають своїх кумирів або навіть плутають їх з іншими виконавцями. Слава Благов єдиний артист в Україні, пісня  якого «По улицам Высоцкого» стала надбанням всесвітньо відомих музеїв ім. В. Висоцького в США та Польщі.

 

 

Розпочався концерт із пісні «Такая Хорошая», після якої артист привітався: «Добрий вечір, Кременчук! Добрий, добрий вечір усім, дорогі друзі. Мені дуже приємно бути сьогодні у вас тут у рамках нашого всеукраїнського туру. Це в нас друге місто. Другий концерт. Дуже хвилюємся. Проте за вашими оплесками я розумію, що все окей». У відповідь кременчужани дуже бурхливо зааплодували, засвистіли й закричали.

 

 

З'ясувалося, що Кременчук для Слави Благова – мала Батьківщина, бо його бабуся звідси родом.

«Дякую ще раз за такий шикарний прийом. Я так розумію вже з другої пісні, що в нас проблем не буде і ви разом з нами проведете прекрасні сім годин», – жартував артист.

Багато пісень у його репертуарі присвячується чарівним українським дівчатам. 

Кременчужани почули такі пісні: «Вместе и навсегда»; «Українські дівчата»; «Дружина друга»; «Веревка»; «Кохання»; «Суперблондинка», «Невеста»; «Я буду с тобой»; «Падали звезды» тощо.

Слава Благов багато жартував, взаємодіяв із публікою як у перервах між піснями, так і під час своїх виступів та навіть цілував руки жінкам.

 

 

Баяніст Володимир Войцеховський вразив містян попурі з українських пісень, а соло рок-класики гітариста Володимира Павлищука додало драйву.

Неочікувано кременчужанки заспівали пісню з репертуару Слави Благова «Я буду с тобой». На це він відповів, жартуючи:

«Буде обов’язково, пізніше. Через 44 пісні. Давайте поаплодуємо дівчатам».

 

 

Настрою під час концерту додавали софіти та відеоряд, який складався з кліпів, лайв-концертів і атмосферних картинок.

Того вечора лунали бурхливі вигуки: «Давай-давай», «Молодці», «Браво». Кременчужани не хотіли відпускати артистів зі сцени, тому вони виконали пісні «на біс».

 «Дорогі друзі, дякую вам за шикарний прийом. За ваші оплески та усмішки. Будьте здорові й щасливі. Кременчук, дякую!» – такими словами завершив концерт Слава Благов.

 

 

Після концерту «Програма плюс» поспілкувалася зі Славою Благовим і дізналася багато цікавого про його життя та творчість.

- "Артист, який співає серцем". Звідки з'явився такий слоган і чи виправданий він?

- Я ніколи не скажу про себе більше, ніж хтось про мене колись уже сказав. У якийсь момент прозвучала ця фраза, яку раніше говорили про великого Утьосова. Я себе ні в якому разі, звичайно, не порівнюю з ним. Але мені приємно, що так говорять. Нам це дуже сподобалося, на екрані красиво виглядає. Тож ми подумали, що «артист, який співає серцем», іноді ми додаємо «артист, який співає серцем і душею», – це якось підходить.

- Скільки пісень у вашій «скарбничці», написаних вами? Скільки з них ви виконуєте?

- Пісень написаних дуже багато. Нещодавно ми зробили музичну ревізію на студії й нарахували 78 пісень, які в нас стоять на черзі. Сьогодні прозвучала нова пісня «Українські дівчата». Ось вона одна з тих 78. Залишилося 77. Дай Бог нам здоров'я й ми їх усі й нові, які напишемо, обов'язково виконаємо.

- З чого починався ваш творчий шлях?

- У мене він починався по-науковому. Я ніколи особливо не пропадав у дворі. Хоча в мене не було заборон ніколи. Школа, де я навчався, була художньо-естетичного профілю. Там був і хор, і ансамбль. Шикарні дівчата закінчували школу й місце, скажімо так, головного артиста було вакантне. Я зрозумів, що це допоможе мені і в навчанні, і в моєму соціальному статусі в школі. Ось тому почав усіляко працювати, писати пісні, зібрав ансамбль. Замість того, щоб пропадати на вулиці, втрачати час, я навчався студійним програмам, студійній роботі.

- Що надихає вас на написання пісень?

- Українські дівчата.

- У чому секрет вашого успіху?

- У максимальній щирості. Тому що нічим більше ти не підкориш. Плюс до всього у нас обов'язкова умова – це, звичайно ж, живий звук на концерті.

- З ким із артистів ви вже співпрацювали, а з ким би хотілося?

- Є дуже круті музиканти, з якими хотілося б навіть просто потусуватися. Починаючи від проекту «Дедікейт», де бере участь Максим Тимченко, і закінчуючи Іво Бобулом. Я з величезною повагою до нього ставлюся. Він крутий вокаліст, артист. Був у мене чудовий дует із заслуженим артистом України Михайлом Гріцканом, групою «Дюна». Ось зараз готуємо дует із зіркою інтернету Ярославом Сумішевським.

- Скільки міст ви плануєте відвідати в турі?

- У нас такий невеликий промотур - 8 міст. Стартували в Полтаві 2 березня, а закінчуємо 9 березня в Миколаєві. Дуже приємно, що в багатьох містах уже немає квитків. Люди чекають нашого приїзду.

- Ви вперше в Кременчуці. Які ваші враження від міста і його жителів?

- Відмінні враження. Я на малій Батьківщині. Тому що звідси родом моя бабуся Любов Андріївна. Ми трохи погуляли по місту. У вас же метро є, так?

- Ні, метра в нас немає.

- А хто сказав, що тут є метро? Ну ти й розвів усіх (сміється, звертаючись до Войцеховського). Добре, хоч на гроші об заклад не билися. Мені тут дуже сподобалося. Кременчук взагалі нічим не програє жодному місту в Україні. У вас запальні люди. Вони в наш важкий час прийшли на концерт. Багато хто прийшов, знаючи пісні, але не знаючи, хто їх співає. Вони посміхалися. Вони танцювали. Тому ми будемо жити. Кременчук сьогодні довів, що Україна буде жити.

- Що ви побажаєте нашим читачам?

- Передусім, здоров'я. Знаєте, багато людей єхидно реагують, коли бажають здоров'я. А це дуже важливо. Дуже важливо бути здоровим фізично, бути здоровим душевно. Тоді тобі і живеться легше, тоді ти робиш добрі справи, приходиш на концерти, пишеш пісні. Тобто робиш усе з величезним задоволенням. Тому будьте здорові, залишайтеся такими ж шикарними. Ми не прощаємось. Ми говоримо «до побачення». Ми обов'язково повернемося, бо до вас не повернутися – неможливо. Я думаю, що публіка Кременчука багатьом може фору дати. Тому що приймають дуже круто. Будьте здорові та щасливі. Продовжуйте шлях процвітання вашого міста. Воно у вас дуже гарне і не брудне.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись