Новини з 1996 року

До Кременчука приїде закарпатський письменник Андрій Любка

Едера Бедьо 23 жовтня 2015 11:55 952 0

7 листопада до Кременчука із презентацією нової книги "Карбід" приїде закарпатський письменник Андрій Любка.

«Карбід» (2015, Видавництво «Книги ХХІ») - нова книжка українського письменника, публіциста і перекладача Андрія Любки. За словами автора, ця книга особлива своєю несхожістю на все, що він писав раніше. «За жанром «Карбід» – пригодницький роман, дія якого відбувається у 2015 році, – говорить Андрій, – а мотор сюжету – розповідь про 100 способів контрабанди».

Події в романі розгортаються впродовж паркого й тривожного літа, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку – про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом. У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенґенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти.

Як повідомляє Інтернет-портал litcentr.in.ua, відомий сучасний письменник відвідає наше місто у рамках усеукраїнського туру, який розпочинається 3 листопада у Києві. Тур відбудеться у рамках проекту "Мережа", ініціатором якого є команда Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ

Загалом тур охопить близько 30 міст, у кожному з яких відбудеться прес-конференція і літературно-дискусійний вечір. У листопаді письменник відвідає північні, центральні, східні (у тому числі й прифронтові населені пункти), південні регіони, а у грудні - західні. 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 252 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 351 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 488 0