Новини з 1996 року

До Кременчука навідається надзвичайна Канока Янши

Ксенія Омельченко 06 квітня 2017 16:26 897 0

Хто така Канока Янши? Надвичайна, а можливо, комусь вона видасться незвичайною, дівчина зі столиці Росії. Їі справжнє ім'я - Катерина Яшнікова, і вона поетеса. Та творчість Катерини складно переоцінити: вона не тільки пише вірші, але й має свій канал на Youtube з власними піснями. Займається живописом та іноді, хоч і рідко, пише прозу.

І ось ця багатогранна й талановита дівчина у межах свого дебютного туру відвідає два українських міста - Харків та Кременчук. У нашому місті дівчина виступатиме 1 травня, в одному з пабів. 

Як зазначають організатори туру в соцмережах, це не черговий акустичний концерт, на який ви можете йти чи не йти, це концерт, на якому потрібно бути. В першу чергу через особливу атмосферу творчого вечора, що надасть кожному присутньому відчуття домашнього затишку.Зазначається також, що програма концерту буде змінюватись, але в кожному місті присутні зможуть почути про американського письменника Кастанеда, якого краще не читати, про жовтень, що залишив на вікні каскади нот, і, звісно, інструкцію про те, що робити, якщо вирішено залишитися самій.

 


Збір гостей розпочнеться о 18.00, і вже через годину, о 19.00, - концерт.

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаТаблоід Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1697 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2772 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1684 0