Новини з 1996 року

До кожної бурулькової особи у кременчуцьких комунальників особий підхід

Марина Баніт 14 січня 2017 09:31 887 0

Бурулька на бурульці. Їх так багато, що до ліквідації цих монстрів з дахів житлових будинків долучилася управляюча компанія «Місто для людей Кременчук», яка прийшла на допомогу КП «Благоустрій Кременчука».

І що цікаво, що боротьба зі звисаючою небезпекою проводиться у ручному режимі. Як показано у ролику на профіолетовому каналі, спеціалісти з утримання територій на підйомнику підбираються до кожної бурульки і руками відламують їх поштучно або збивають по черзі металевою палицею.

А на сайті міськвиконкому звертаються з проханням телефонувати на 1563 та повідомляти про «великі льодові бурульки, які звисають з дахів будинків». Але їх по місту стільки, що з такою «поштучно-ручною» методикою не так швидко у місті стане безпечно.

Звичайно, воно зрозуміло, що це проблема пострадянських країн, коли конструкція дахів не здатна перешкодити льодяним наростам.

Але існують методи більш раціональні для подолання проблеми – снігоутримувачі, спеціальне покриття дахів, методи, що дозволяють чистити дахи оптимально якісно.  І, можливо, варто використовувати саме їх. Але ж не кожну бурульку окремо знімати, витрачаючи на це оплачуваний час працівників, пальне і таким нешвидким методом наражати кременчужан на небезпеку.

Варто міськвиконкому вже задуматися про розробку та втілення проектів з очищення дахів та запобігання наростанню більш адекватними методами.

Та наразі, поки комунальники дійдуть до наступного даху, на попередньому вже знову все наросло. 

 

 

Теги: Комунальні службиЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1426 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1787 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2148 0