Новини з 1996 року

До кінця року ще двоє дітей-сиріт з Кременчука можуть отримати квартири

Ксенія Омельченко 31 жовтня 2018 09:30 257 0

У виконкомі Кременчука відбулося засідання робочої групи для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, і забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Як повідомлялося раніше, в нашому місті на квартирному обліку перебувало 11 дітей-сиріт та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років.

Завдяки субвенції з державного бюджету для них було придбано 9 квартир. Ще на одну квартиру кошти були виділені, але її не встигли придбати, бо власник продав її раніше. 

Після цього місцевим Управлінням у справах сімей та дітей було направлено листа до Полтавської обласної державної адміністрації з проханням дозволити використати кошти державної субвенції на придбання іншої квартири, погодження на яку було вже отримано.

Сьогодні члени робочої групи розглянули ще дві квартири, одну з яких можна придбати з цією ж метою.

Більшість з них висловилися за те, що на погодження до Полтавської обласної державної адміністрації має бути направлена пропозиція про придбання житла з кращим ремонтом, власники якого залишають частково ще й меблі.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що виконавчий комітет найближчим часом має затвердити це рішення робочої групи, після чого всі необхідні документи й прохання будуть направлені до ОДА.


Читайте також: Кременчуцькі сироти отримали сертифікати на квартири
 

Тож до кінця року, можливо, вдасться забезпечити житлом усіх дітей-сиріт, які перебували на квартирній черзі в Кременчуці.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3574 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0